sadsad x
asdasd

YKS TYT 1.Oturum Türkçe Soru Bankası

Delta Kültür Yayınevi

Tufan Şahin

50,93 TL
35,65 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
15,28 TL
Alışveriş Listeme Ekle
YKS TYT 1.Oturum Türkçe Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: TYT Türkçe Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786059716895
Kapak: Ciltsiz
Tufan Şahin
Tufan Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • YKS TYT 1.Oturum Türkçe Soru Bankası Kısa Özet

  Sevgili Öğrenciler,

  Yıllardır *Ara Sınıflar ve Üniversiteye Hazırlık Özet*, *Deneme Sınavları*, *Strateji Kartları* ve farklı birçok eğitim materyaliyle siz değerli öğrencilerimize sınavlara hazırlık ve eğitim-öğretime katkı amaçlı kaynak yayınlar sunan Delta Kültür Yayınevi, şimdi de *YKS 1. Oturum (Temel Yeterlilik Testi) Soru Bankaları, YKS 2. Oturum (Alan Yeterlilik Testi) Soru Bankaları* ile hizmetine devam ediyor.

  Okul ve dershane deneyimi olan uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap sınav sistemindeki ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.
  İ

  pucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına, *kuş* ikonlu kutucukta verdiğimiz *ipucu ve çözme stratejisi* ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık.

  Kolaydan zora: Soru tipini tanıma ve soruyu çözme yöntemini öğrenme süreci, aşama aşama gerçekleşsin diye soruları *kolaydan zora* doğru hazırladık.

  Karma Soru Testleri: *Karma Soru Testleri* ile bilgilerinizi pekiştirerek bölümü tekrar etme olanağı bulacak, bilgilerinizi yorumlama gücüne ulaşacaksınız.

  Genel Tarama Testleri: Kitabımızın sonunda, tüm konuları kapsayan *Genel Tarama Testleri* ile bir kez daha tekrar ve pekiştirme yapmış olacaksınız.Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz değerli öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

YKS TYT 1.Oturum Türkçe Soru Bankası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.