sadsad x
asdasd
90,00 TL
63,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
27,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tutunduğumuz Gerçekler Hakkında Bilgiler
Türü: Dünya Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786254486418
Kapak: Ciltli
Kamala Harris
Kamala Harris
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tutunduğumuz Gerçekler Kısa Özet

    Demokrasimiz, hayatımızda gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir saldırı ile karşı karşıya kalsa bile, sistemimizin, ülkesini önemseyen insanlar ayağa kalkıp meydan okuduğu zaman çalıştığını hatırlamalıyız. Çözümün bir parçası olmak, ülkenin ruhu için savaşta coşkulu bir savaşçı olmak, benim kendime karşı günlük meydan okumam. Size meydan okuyuşum ise, bu gayrete eşlik etmeniz için. Kollarımızı sıvama zamanı geldiğinde, ellerimizi kaldırıp teslim olmayalım.

    Çünkü bundan yıllar sonra, bu an geçmiş olacak. Çocuklarımız ve torunlarımız bize tehlike bu kadar büyükken nerede olduğumuzu soracaklar. Bize nasıl bir şey olduğunu soracaklar. Onlara sadece ne hissettiğimizi söylememizi istemiyorum. Onlara ne yaptığımızı söylememizi istiyorum.

    Kamala Harris, Tutunduğumuz Gerçekler’de, birlikte karşılaşılan büyük zorlukları da hesaba katıp kendi kariyeriyle birlikte, ona en çok ilham veren kişilerin bilgeliklerinden, sezgilerinden ve çalışmalarından elde ettikleri deneyimlerinden de yararlanarak mücadele ederken, problem çözümü, kriz yönetimi ve zorlu zamanlarda liderlik etme konusunda ustalık dersi veriyor. Kamala Harris’in, kendi yaşam döngüsünden ve günümüzden verdiği önemli örneklerde de görüleceği gibi,  ortak mücadele, ortak amaç ve ortak değerler üstüne görüşlerini bu kitapta izliyoruz. Kitap, ülkenin gerçeklerine ve özellikle ülkedeki bir avuç insanın, asıl kalabalık kitleleri sahip olduklarından daha az ortak yönleri olduğuna ikna etmek için ne kadar sıkı çalıştığına dair zengin bir içeriğe sahip.

Tutunduğumuz Gerçekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.