Türkiye - Avrupa Topluluğu Ortaklık Hukuku

Gazi Kitabevi

Hacı Can

120,00 TL
105,60 TL
%12 indirim
Kazancınız
:
14,40 TL
Türkiye - Avrupa Topluluğu Ortaklık Hukuku Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 510
ISBN: 9799758895839
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2005
Hacı Can
Hacı Can
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Türkiye - Avrupa Topluluğu Ortaklık Hukuku Kısa Özet

  Türkiye Avrupa Birliği üyeliği eşiğinde bulunmaktadır. Zira üyelik müzakere sürecinin 3 Ekim 2005 tarihinde başlaması öngörülmektedir. Bununla birlikte, Türkiye`nin Avrupa Birliği üyeliğinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini veya üyeliğin ne zaman gerçekleşeceğini söylemek şu an itibariyle maalesef bir öngörüden öteye gitmemektedir. Türkiye`nin Avrupa Birliği üyeliği 2015 yılından önce mümkün olmadığı neredeyse kesinlik kazanmış gibi gözükmektedir.

  Daha sonrası içinse herhangi bir üyelik garantisi verilmemiştir.

  Türkiye`nin Avrupa Birliği üyelik sürecindeki söz konusu olan belirsizlikler ve ülkemizde ortaklık ilişkisinden doğan kazanımlarımız ve yükümlülüklerimiz yeterli ölçüde önem verilmemiş olması, bizi bu çalışmayı hazırlamaya itmiştir.

  Çalışmamız kapsamında esas itibariyle Türkiye-Avrupa Topluluğu ortaklık ilişkisi hukuksal açıdan bir incelemeye tabi tutulmuştur. Bu nedenle çalışmanın başlığı "Türkiye-Avrupa Topluluğu Ortaklık Hukuku" olarak belirlenmiştir. Çalışmanın öğrenciler, araştırmacılar ve uygulayıcılar için yararlı bir kaynak işlevi görmesi en büyük isteğimizdir...

 • 2. Hamur

Türkiye - Avrupa Topluluğu Ortaklık Hukuku Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.