sadsad x
asdasd

Türkçe Bilenler İçin Almanca Temel Dilbilgisi - 3

İnkılap Kitabevi

Rıza Kaplan

201,00 TL
140,70 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
60,30 TL
Türkçe Bilenler İçin Almanca Temel Dilbilgisi - 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 295
ISBN: 9789751030092
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2007
Rıza Kaplan
Rıza Kaplan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türkçe Bilenler İçin Almanca Temel Dilbilgisi - 3 Kısa Özet

  Okuyucu soracak olursa: "Ben 1. ve 2. kitaptakilerle Almanca biliyor sayılırım, 3. kitap bana ne kazandıracak?" Okuyucunun sorusu çok yerinde ve doğrudur. 1. ve 2. kitaptakilerle gerçekten Almanca biliyor, hem de iyi Almanca biliyor demektir.

  Eserin son cildi olan 3. kitapla okuyucu, iyiden de iyi, yani tam Almanca biliyor duruma gelecektir. Bunun anlamı, kısaca ifade etmek istersek, şudur: Okuyucu bu üç kitapla, Alman`ların bile % 90`nının ulaşamadığı bir yakınlıkla Almanca ile tanışma, haşır neşir olma imkânına sahip olacaktır.

  Bu kitapla okuyucu, Alman`ların nasıl anlam inceliklerini yazıda gösterebilmek gayretinden dolayı gereksiz teferruata dalıp, Almanca öğrenimini hem kendilerine ve hem de yabancılara fuzulî yere zorlaştırdıklarını görecek, neticede ise yine de Türkçedeki ifade inceliklerine bir halk ozanımız kadar ulaşamadıklarını, Türkçenin billurluğunu müşahede edecektir.

  Kitabın birinci yarısında (1. Kısımdan 5. Kısma kadar) her türlü yazım kuralları ve bununla ilgili hususlar en açık ve geniş bir şekilde izah edilmiştir.

  Kitabın ikinci yarısı ise "Kelimeler ve Tabirler" listesine ayrılmıştır. Liste, bilhassa yazı yazarken karşılaşabilinecek her türlü soruya cevap verecek ve müracaat kaynağı olacak şekilde hazırlanmıştır.

  Son kararı verecek olan okuyucularımıza buradan teşekkür ve en iyi dileklerimizi iletiriz.

  -Rıza Kaplan

 • 1. Hamur

Türkçe Bilenler İçin Almanca Temel Dilbilgisi - 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.