sadsad x
asdasd
30,00 TL
20,10 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
9,90 TL
Türk Mucizesi 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 174
ISBN: 3990000027634
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Fehmi İmre
Mehmet Fehmi İmre
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Türk Mucizesi 1 Kısa Özet

  Tanrısal yasalar nelerdir? Bu yasalar insan hayatını nasıl belirler? Dünya dinleri bu yasalar hakkında bilgi vermekte midir?

  Hayatın ve insanın gizemi nedir? İnsan bu gizemi nasıl keşfedebilir?

  Gelişme nedir? Gelişmişlik ne demektir? Bu tanım çerçevesinde günümüz batılı toplumlarına neden "gelişmiş" denemez? Yine bu tanım çerçevesinde günümüz dünya dinlerinin eksiklikleri nelerdir? Yeni çağın özellikleri nelerdir?

  Bu soruların cevaplarını bu kitapta bulacaksın.

  Biz Türkler, ulus veya birey olarak, sadece 21. Yüzyılda değil bütün ikibinli yıllarda ve ötesinde bu gezegenin gelişimi üzerinde söz sahibi olabilir ve "çağdaş uygarlık düzeyi" gibi tanımlanamaz, belirlenemez ve kovaladıkça kaçan bir hayalet hedef peşinde koşmak yerine bu gezegene asli vasfı olan cennetliği yeniden kazandırmak gibi ilahi ber hedefe ulaşılmasında öncü olabiliriz. Bunun yolu, öğrenim, disiplin ve çalışmaktır.

  Şimdi elinde tuttuğun bu kitap "Türk Mucezesi" sana mucizeler yaratmanın bilgisini veriyor. Hayatında istidiğin herşeyi gerçekleştirebilirsin. Hemen şimdi al bu kitabı ve kendine armağan et. Böylece doğuştan hakkın olan sınırsız özgürlük ve mutluluğu kendine armağan etmiş olacaksın.

  Unutma; tanrı seni sonsuz koşulsuz sever.

Türk Mucizesi 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.