Tüm Çağların Gizli Öğretileri

Mitra Yayınları

Manly P. Hall

950,00 TL
722,00 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
228,00 TL
Tüm Çağların Gizli Öğretileri Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 796
ISBN: 9786056585630
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: Şamua
Basım Tarihi 2022
Manly P. Hall
Manly P. Hall
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Tüm Çağların Gizli Öğretileri Kısa Özet

    Herkesin bir bilge, yirminci asrın ezoterik uzmanı olarak saygı duyduğu yazar, hayatı boyunca Abd ve diğer ülkelerde 8.OOO`den fazla konuşma yapmış, sayısız kitap, makale ve incelemeye imza atmıştır. Manly P. Hal her zaman felsefenin ve dinin gündelik uygulamasına ağırlık vermiş gerçek bir ezoteristtir. O insanlığa en soylu idealleri ve davranış kurallarını veren ruhani ve ahlaki kadim öğretileri yeniden canlandırmayı kendine vazife edinmiştir.  Felsefenin insanın kendi amaçları ve ideallerini gerçekleştirmek için kullandığı soylu bir araç olduğuna inanan Manly P. Hail, dünya medeniyetlerinin ancak akıl, amaç ve işbirliği için ortak bir zemine ulaştığında yükseleceği fikrine bütün ömrünü vakfetmiştir. Bu amaç için Felsefi Araştırmalar Cemiyeti`ni (www.prs.org) kurmuştur. 

    Elinizdeki kitap, basıldığı tarih 1928 yılından itibaren ezoterik bir klasik olmuştur. Yirminci asrın bir benzerine tanık olmadığı bu eser, bütün çağların ezoterik, okült sırlarını, kadim ritüellerini ve sembolizmini büyük bir ustalıkla anlatan ansiklopedik şaheserdir. Mitolojiyi, din ve felsefeyi nadir eserlerden alınmış sekil ve renkli resimlerle zenginleştirerek ayrıntılarıyla açıklayan bu kitap, bütün gizemcilerin kütüphanesinde baş köşeye oturacaktır. 

    Gizli bilim öğrencileri bu eserle yıllarca ellerinden, düşürmeyecekleri bir başvuru kitabına, batı ezoterizminin hemen her alanında bu Öğretileri bizzat hayatına uygulamış olan bir ustanın kaleminden sağlam, ayrıntılı ve güvenilir bilgilere kavuşacaktır.

  • Şamua

Tüm Çağların Gizli Öğretileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.