sadsad x
asdasd

Tuhaf Dergi Sayı: 7 Ekim 2017

Tuhaf Dergi

Kolektif

6,93 TL
5,54 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
1,39 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tuhaf Dergi Sayı: 7 Ekim 2017 Hakkında Bilgiler
Türü: Periyodik Edebiyat Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 3990000057888
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tuhaf Dergi Sayı: 7 Ekim 2017 Kısa Özet

  Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi, Ekim sayısı ile bayilerdeki yerini aldı. Eylül ayında altıncı sayısıyla okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.

  Ara Güler, Zülfü Livaneli, Mazhar Alanson, Selim İleri, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Gündüz Vassaf, Selahattin Duman, Murat Uyurkulak, Tarık Tufan başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Ekim sayısı ile bayilerde. Nisan ayında yayın hayatına merhaba diyen Tuhaf Dergi çıktığı günden beri kültür sanat dünyasının en çok konuşulan konularından birisi olmuştu. Eylül ayında altıncı sayısıyla okurlarla buluşan olan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.

  Geçtiğimiz ay Stefan Zweig kapağı ve dosyasıyla okurunu selamlayan derginin Eylül sayısının kapağında İranlı şair Füruğ Ferruhzad bulunuyor. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan derginin açılış yazısını Ekim ayında ünlü yazar Tarık Tufan yazdı. Ekim sayısında Tuhaf Dergi’ye röportaj veren isimler ise Türkiye’nin kuşkusuz en önemli müzik grubu MFÖ ve Pan’ın Labirenti, Hellboy, Suyun Şekli filmleriyle tanınan Altın Aslan ödüllü yönetmen Guillermo del Toro.

  Eylül ayında olduğu gibi Türkiye’nin dünyaca ünlü foto-muhabiri Ara Güler, müzisyen ve yazar Zülfü Livaneli, yazar Selim İleri, gazeteci Nebil Özgentürk, yazar Tarık Tufan, müzisyen Kalben, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, yönetmen Tayfun Pirselimoğlu, usta gazeteci Selahattin Duman, Türk edebiyatının en önemli isimlerinden Ülkü Tamer ve dünya edebiyatının önemli isimlerinden İsrailli yazar Etgar Keret hikâyeleriyle Tuhaf Dergi’de yer alıyorlar.

  Ayrıca uluslararası alanda birçok ödül sahibi, Türk edebiyatının önemli temsilcilerinden Hakan Günday ve Türkiye’nin en önemli oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan her ay devam ettikleri ‘Tahin Pekmez’ köşesi için yedinci sayıda başarısızlık üzerine konuştular. Derginin bir diğer önemli sürprizi ise Füruğ Ferruhzad dosyasına dahil olan İranlı yazar Haşim Hüsrevşahi.

  Tüm Türkiye’de gazete ve dergi satan her yerde olan Tuhaf Dergi’nin tam yazar kadrosu ise şöyle: Ara Güler, Zülfü Livaneli, Selim İleri, Etgar Keret, Gündüz Vassaf, Ülkü Tamer, Ebru Ceylan, Hakan Günday, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayfun Pirselimoğlu, Tarık Tufan, Nebil Özgentürk, Yekta Kopan, Mehmet Güreli, Ali Nesin, Ahmet İnam, Selahattin Duman, Barış Pirhasan, Alberto Manguel, Yiğit Bener, Mercan Dede, Mehmet Yaşin, Irmak Zileli, Mehmet Turgut, Ömür İklim Demir, Kalben, Melek Eda Alanson, Gül Dirican, Nando Salva, Muhsin Topyıldız, Armağan Yılmaz, Nurhak Kaya.

Tuhaf Dergi Sayı: 7 Ekim 2017 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.