Sıralama seçin
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Tuğçe Işınsu Kitaplarının İçerikleri Nelerdir?

Basılı ya da el yazılı kağıt yaprakların ciltli veya ciltsiz olarak bir arada toplanmış şekline kitap adı verilmektedir. Bilim, felsefe, sanat, edebiyat ve daha pek çok farklı alanda kaleme alınabilen kitaplar basılmaktadır. Kitaplar, farklı şekillerde yayımlanmaktadır. Kitapların konusu, türü, ana fikirleri farklıdır. Tuğçe Işınsu kitapları ilginç bilgiler vermesinden dolayı kısa süre içerisinde büyük bir okur kitlesine ulaşmıştır. Tuğçe Işınsu, eserlerinde şu konu başlıklarına değinmektedir:

 • Regresyon
 • Geçmiş yaşam şifası
 • Astroloji
 • Ritüel
 • Ayet
 • Hadis
 • Tarot
 • Bilinçaltı
 • Rüyalar
 • Gizemler
 • Dua
 • Aşk ve ilişkiler
 • Tılsımlar
 • Dönüşüm çalışmaları

Tuğçe Işınsu, yazmış olduğu kitapların birçoğunda ayet, hadis, ve çeşitli ritüellerden örnekler sunarak sıkıntıdan kurtulmanın yollarının neler olduğuna değinmiştir.

Tuğçe Işınsu Kimdir?

Tuğçe Işınsu, 13 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Özel Işık Lisesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi mezunudur. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Tuğçe Işınsu, iş hayatına mezun olduktan hemen sonra başlamıştır. 11 sene boyunca çeşitli mesleklerde görev almış, şu an ise kendi alanıyla ilgili televizyon programlarında görev almaktadır. Yapmış olduğu televizyon programları ve yazdığı kitaplarla kendinden söz ettirmeyi başaran Tuğçe Işınsu, spiritüel yaşam koçluğu alanında meslek hayatını sürdürmektedir. Bu alan üzerinde yoğunlaşan yazar kehanet sanatları, simgebilim, havas ve meslek enerjisi konularında kendini geliştirmiştir. Yaşam merkezlerinde vermiş olduğu mistik çalışmaları, canlı yayın programları ve özellikle kitaplarındaki ilginç bilgiler ile çok sayıda takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Tuğçe Işınsu, Türkiye’nin Melek Koçu ismiyle de bilinmektedir. Kama sutra, namaz kılma ve masum görünme hakkında çeşitli tüyolar veren Yazar, bu yol haritaları ile gündemdeki yerini almıştır. İnsanların özel yaşamlarıyla ilgili çeşitli sorunlara getirmiş olduğu çözüm yollarını da kendine has formülleriyle oluşturmaktadır. Tuğçe Işınsu, regresyon, geçmiş yaşam şifası, astroloji, tarot, rüyalar, aşk ve ilişkiler, tılsımlar ve dönüşüm çalışmaları yaparak kendi alanında adından söz ettirmektedir. Bu konular hakkında yapmış olduğu danışmanlık faaliyetleri de vardır. Tuğçe Işınsu, yazdığı kitapların içeriğinde çoğunlukla ayet, hadis ve çeşitli ritüellerden örnekler sunarak sıkıntılardan kurtulmanın yollarının neler olduğuna değinmektedir. 2011 Şubat ayı içerisinde TOBB ETÜ tarafından yılın yaşam danışmanı ödülünü almıştır.

Tuğçe Işınsu Kitap Önerileri Nelerdir?

Yazar Tuğçe Işınsu, kitap önerisi isteyenler için çok sayıda ritüel içerikli eserler vardır. Tuğçe Işınsu’ya ait olan kitaplar öneri olarak şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Hiçlikten Gelen Güç: Tuğçe Işınsu tılsımlı kitabı olan “Hiçlikten Gelen Güç”, yaşamda ileriye atılmak için özel formüller, bilinçaltına hükmederek gücü açığa çıkarma, his yüklemesi metodu ile mucizeler yaratma, para çeken uygulamalar, güç sahibi olmak için gizli öğretiler, kısa yoldan sonuç veren ritüeller, ilişkileri dönüştüren yüzleşmeler, gizemli manevi reçeteler, başka kitaplarda bulunmayan spiritüel sırları konu edinmektedir.
 • Mucizeleri Çağırmak: Tuğçe Işınsu, “ Mucizeleri Çağırmak” isimli kitabında yaşanılan sorunların çözümünün dualardan geçtiğini vurgulamaktadır. Kitapta yaşanılan sorunların kökünde yatanın bilinçaltı olduğunun altı çizilmektedir. Bilinçaltındaki bu sorunların çözülmesinin tek kaynağının ise geçmiş yaşam şifası olduğu söylenmektedir. Kitap; bilinçaltın ile yüzleş, hayata yeniden başla, duaların gücü ile kilitli kapıları aç, içindeki büyük güç ile işbirliği içinde ol, mucizeleri yaşayanların gerçek öyküleri, meleklerin ışığı ve muhteşem farkındalık, bereket mıknatısı, 21 günlük mucizevi yolculuk, mucizevi enerji çalışmaları, inandıkların senin olur, büyük sır senin içinde, Allah senin vekilin, yalnız değilsin, enerji yasaları, büyük tekamül olmak üzere 13 konu başlığından oluşmaktadır. Kitapta şifa uygulamasının yapılması için affedilmesi gereken birkaç konu olduğu belirtilmektedir.
 • Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu: Tuğçe Işınsu’nun bir başka eseri olan “Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu” isimli kitabında, meleklerin mucizevi güçleri ele alınmaktadır. Eserdeki konu başlıkları: Meleklerle Tanışma, Melekler ve Sevgi Yolu, Melek Enerjisi ve Boyutlar Arası Yolculuk, Melekler ve Duaların Gücü, Melekler ve Farkındalık, Meleklerle Yeni Bir Yaşam, Melek Mucizeleri & Melekler Düzeni, Melek Rehberliği ve Mesajların Gücü, Meleklerle Yeni Dünya Bilinci, Dünyayı ve İnsanlığı Bekleyen Gelecek, Aramızdaki Melekler ve Melek Gibiler, Meleklere İman, Şifa Gücü ve Melekler, Melekler Dünya`nın Her Yerinde, Yaşamdaki En Büyük Amacınız, Sezgilerinizi Güçlendirin, Geçmiş…, Başmelek Metatron ve Yeni Dünya Yeni Nesil, Başmelek Zadkiel ve Şefkatin Dönüşü, Sevginin Gücü, Sıkça Sorulan Melekli Sorular, İç Dünyaya Yolculuk, Aşk ve Cazibe Akademisi, Koruyucu Meleğiniz ve Siz, Başmelekler, Melekler ve Fakirlik Yemini, Peri Enerjisi ve Devalar Alemi, Melekler ve İnsanlığın Kurtuluşu gibi konu başlıkları bulunmaktadır. Meleklerle iletişim kurmanın önemini ve meleklerin insanların yanında yer aldığını vurgulayan eser, kutsal kitaplar ve Allah’ın mucizelerinden de bahsetmektedir.

Tuğçe Işınsu’nun Spiritüel Yaklaşımı Nasıldır?

Spiritüel tinsel, ruhsal anlamlarına karşılık gelmektedir. Ruhunu huzura kavuşturmayı bilen, iç dünyasında kendisiyle barışık olan ve düşünce olarak pozitifliği benimseyenlere denmektedir. Tuğçe Işınsu, kitaplarında mutluluğun formülünün spiritüel yaşamdan geçtiğini bol bol tekrarlamaktadır. Kitaplarında da bu tanımlamaya bolca yer vermektedir. Yazar, hastalıkların şifasının bile bu yolla çözüleceğine inanmaktadır. Spiritüel kavramı birçok kitabında yer almaktadır. Yazar, insanların kendilerini dinlemesini ve içlerinde yatan gücü ortaya çıkarmanın en büyük formülünün spiritüel olduğunu savunmaktadır. Yazarın bu konu hakkında olan düşüncelerini anlayabilmek için çeşitli eserlerini okuyarak onlardan faydalanmak mümkündür.

Tuğçe Işınsu Kitap Setleri Neler İçermektedir?

Tuğçe Işınsu kitap seti alınarak birden fazla esere sahip olunabilir ya da tek tek eserleri alınarak okunabilmektedir. Spiritüel ya da ritüel kavramlarına yakından ilgi duyanlar yazarın kaleminden çıkan eserlere ilgi duymaktadır. Tuğçe Işınsu’nun kaleminden çıkan eserler 3‘lü, 4’lü, 7’li ve 9’lu şekilde okurların beğenisine sunulan kitaplarda konu bütünlüğü bulunmaktadır.

Tılsım, gizem, dua, bilinçaltı, Allah ve ritüeller hakkında yazdığı eserler set halinde satılmaktadır. Tuğçe Işınsu Kısmet, El Cami, El Vedud, Ol Der Olur kitaplarında gizemli sırlardan bahsetmektedir. Setin içerisinde “Hiçlikten Gelen Güç” isimli kitabı ise hediye olarak verilmektedir. Yazarın eserleri şu şekilde incelenmektedir:

 • Kısmet: Tuğçe Işınsu son kitabı Kısmet isimli eserinde, niyet edilen her konuda kısmet açacak, eşi benzeri bulunmayan, gelmiş geçmiş en etkili uygulama ve formüller yer almaktadır. Bilinçaltı, tılsım, şifreler, telkin sırlar, dua, gizemler ve ritüellerin anlatıldığı eser, yazar tarafından esrarengiz enerjiye sahip olduğunu ve kitabın sadece sahibine ait olduğunu vurgulamaktadır.
 • El Cami: Tuğçe Işınsu’nun aleminde çıkan bir başka eser El Cami, akla gelen her sorun ve talep sonrasında okunacak sırlı dualar ve yapılacak olan uygulamaları içermektedir. Yazar, nasıl ve hangi duaların okunacağı konusuna dair bilgiler sunmaktadır. Yazarın uygulama kitabı olarak adlandırdığı bu eser, formül ve reçetelerin hayatın dönüm noktalarında Allah’ın izni ile çözüm bulacağını dair bilgiler aktarmaktadır. Kitabın kaynağının kuran olduğunu vurgulayan yazar, eseri kaleme almadan önce uzman ve hocalarla birlikte tuttuğu notları paylaşmaktadır.
 • El Vedud: Tuğçe Işınsu El Vedud isimli kitabında, okurlarına ışık tutacak yolları sunmaktadır. Dualar, ritüeller, uygulamalar ve ışık tutacak yollar bulunmaktadır. Arınma yöntemlerinde aşkı, şifa dualarından derinliğe kavuşturacak formülleri, bereket çalışmalarından doğru enerjilere hayatı kolaylaştıran ve frekans olarak yükseltecek yolların nasıl yapılacağını en ince ayrıntısında kadar bu kitabında anlatılmaktadır.
 • Ol Der ve Olur: Tuğçe Işınsu Ol Der ve Olur isimli eserinde, temel olarak spiritüel enerji yöntemlerini ele almaktadır. Olumlayıcı enerji ile düzenlenen dilekler, artık mucize olmaktan çıkmaktadır. Spiritüel Enerji Sınıfları, Bereket ve Aşk Senin Doğuştan Hakkın, Yaşanmış Mucizeler, Hastalıkların Spiritüel ve Duygusal Sebepleri, İlişki Sınıflandırması, Telepatik Bağ Kurma, Duaların Gücü Ve Işığa Yolculuk ve Öyle De Oldu konu başlıklarından oluşan kitap, okuyucuya içsel huzuru ve mutluluğu getirmektedir.

Sıralanan önemli eserler, yazarın tutmuş olduğu notlar ve uzun araştırmalarının sonucunda kaleme aldığı eserlerden oluşmaktadır. Kitapların konularına bakarak ihtiyaç duyulan eseri değerlendirmek mümkündür. Yazara ait olan diğer setlerde alınarak birden fazla esere sahip olmak da mümkündür. Kitaplarında işlemiş olduğu konular bakımından okurlarının dikkatini çekmeyi başaran yazar, eserlerinde spiritüel yollar ve Allah’ın mucizelerinden sık sık bahsetmektedir. Kendi hayatından örneklerle de anlattıklarını destekleyen yazar, birçok konuyu eserlerine dahil etmektedir.

Tuğçe Işınsu Düşünce Yapısı Nasıldır?

Aşka dair birden fazla eseri bulunan yazarın doğru aşk, ruh eşi, aşk ve bilinçaltı, aşk mucizeleri ve cazibe gibi konuları ele almıştır. Yazara ait eserler, daha önce danışanlarında ya da etrafında gördüğü insanların kendisine başvurması sonucunda gözlemlediği deneyimlerinden geçmektedir. Yazara ait eserlerde, kaybetme korkusu, aldatılma, terk edilme, aşk dilekleri, aşk iksirleri yer almaktadır. Bu deneyim ve bilgi birikimlerini açıklarken hikayelerinden örnekler vererek bunları inanç, şifa duaları ve özel sırlara bağlamaktadır. Yazar, TV programlarına konuk olması ve kendi programlarını sunduğu esnada karşılaştığı öykülerinden konulara da yer vermektedir. Tuğçe Işınsu kitapları sırasıyla ulaşmak mümkündür. Yazarın ilişki konusunda çok sayıda çalışması bulunmaktadır. Yazarın düşünce yapısının yansıdığı kitaplar şu şekildedir:

 • Onu Kendine Aşık Et: Tuğçe Işınsu ilk kitabı olan “Onu Kendine Aşık Et”, ruh eşlerini buluşturmak için spiritüel bir rehber özelliği taşımaktadır. Ritüeller, tılsımlar, enerji çalışmaları, dualar ve meleklerin mucizesi konu üzerinde yardımcı olan etkenlerdir. Kitap Kısmet, Baştan Çıkarma- Kurallar, "Bizi Büyü Yapıp Ayırdılar...", İkinci Kadınlar İtiraf Ediyor!, Dualar, Sabahı Uzak Gecelerde Sığınağınız Olsun..., Danışanlarımın Yaşadığı Aşk Mucizeleri, Meleklerin Dokunuşuyla Gerçek Aşkı Çağırmak, Aşkta Geçmiş Yaşam Şifası – Regresyon, Ritüeller, Tılsımlar, Enerji Çalışmaları, Bilinçaltın Aşk Hayatını Yönetiyor, Aşk ve Karma Borcu, Ruh Eşin Bir Yerlerde Seni Bekliyor… “ gibi konu başlıklarından oluşmaktadır.
 • Aşk ve Cazibe Akademisi: Kadınların nasıl bir erkek istediğine dair kapsamlı bir kitap olan “Aşk ve Cazibe Akademisi” eserinde yazar; kadınlık tarihini sıradışı, gizli, mistik aşk ve cazibe sırlarını okurlarına sunmaktadır. 100’ün üzerinde televizyon programında konuk olarak yer alan ve beş yıl kendisinin sunmuş olduğu canlı yayın televizyon programlarında Türkiye’ye spiritüel danışmanlık yapan Tuğçe Işınsu, yaşam merkezlerinde üzerinde çalışmalar yaptığı gerçek kadın ve aşk hikayelerinden yola çıkarak kaleme almış olduğu “Aşk ve Cazibe Akademisi” isimli kitabında kadınlara erkekler konusunda sırlar ve öğütler Eserin içeriğinde yer alan konu başlıkları: Aşk İnancı ve İnanç Temizliği, Kaybetme Korkusu, Değersizlik, Aldatılma, Terk Edilme, Cazibe ve Baştan Çıkarıcılık, Gerçekten Nasıl Bir Erkek İstiyorsun?, Astrolojik Aşk Yardımı, Onu Baştan Çıkar! Kitabımla Yaşamı Değişenler, "Aslında Her Kadın Biraz Cadıdır.", Eski Yüzyıllardan Gelen Aşk Mirası: Tılsımlar, Erkeğin Kodları, Makyaj, Saç, Parfüm, Kıyafet Sırları, Eski Yunan`dan Aşk Stratejileri, Ya İsimleriniz Uymuyorsa!, Evinde Aşk Köşeni Yarat., Aşkı Çeken ve Baştan Çıkaran Yemekler, Seksi Olabilmek ya da Olamamak, İşte, Bütün Mesele Bu!, Yatak Odasının Altın Kuralları, Tantra, Kama Sutra, Seks Ritüelleri, Ruh İkizi, Seni Neden Aramadı?, Seninle Neden Hala Evlenmiyor?, Melek Enerjisi ve Aşk, Meleklerin Dokunduğu Aşk Hikayeleri, Melekler ve Aşk Ritüelleri, Aşk ve Çekim Yasası, Aşk ve Ruhsal Farkındalık, Aşk ve Cazibe Nasihatleri, Aşk ve Cazibe Olumlamaları, Aşk ve Melek Olumlamalarıdır.
 • Aşk Kartları: Yazar, içerisinde toplamda 44 adet aşk kartı bulunan eser sayesinde okurlarına aşk falı, dilek tutma, sevdiği kişiden haber alma, ilişki şifalandırma, aşk ritüelleri ve tılsımlı yapıdan oluşan aşk kartlarını sunmaktadır.

Listelenen eserler Tuğçe Işınsu’nun aşka dair düşünce yapısını keşfetmek, anlamak ve öğrenmek için bilgi sahibi olmayı sağlamaktadır. Tuğçe Işınsu, aşk konusunda sıkıntı yaşayanlar ya da tavsiyeye ihtiyaç duyan okurları için bu kitapları kaleme almıştır. Aşk konusuna yönelik sıralanan eserlerin arasında ihtiyaç duyulan kitap seçilerek okunabilmektedir.

Tuğçe Işınsu’nun Kadınlar İçin Yazdığı Kitaplar Nelerdir?

Tuğçe Işınsu’nun eserleri genel olarak insanların iç huzuru bulmasına dayanmaktadır. İnsanların spiritüel anlamda huzuru bulacaklarını savunan yazar, çeşitli formül ve uygulamaları okurlarına sunmaktadır. Yazar bunun yanı sıra seanslar vererek bilinçaltı dönüşümü, geçmiş yaşam şifası, ilişki şifalandırması, bereket çalışması, çakra açma, spiritüel enerji uygulaması ve aşk, şans, bereket, dilek tılsımlarını insanlara sunmaktadır. Kadın okurlarına özel olarak kaleme aldığı eserleri de bulunan yazarın, bu eserleri aşk hayatında sıkıntı yaşayan kadınlara özel olarak birbirinden farklı formülleri anlattığı eserleri birden fazla sayıda bulunmaktadır. Tuğçe Işınsu, kadınların aşk için yaşadığını vurgulayarak kaleme almış olduğu aşk kitabı şu şekildedir:

 • Biz Tatlı Cadılar: Kadınların aşk için yaşadığı gerçeğini vurgulayan Tuğçe Işınsu, aşkı çekmenin en mistik ve özel yollarını “Biz Tatlı Cadılar” isimli kitabında anlatmaktadır. Spiritüel anlamda yazılan kitabın içerisinde peri tozu yapımı, aşk iksirleri – tılsımları, sihirli aşk yemekleri, mum ve tarot ile aşkı çekmenin formülü, aşk tütsüleri, erkekleri ismiyle analiz etme rehberi ve buna benzer pek çok formül ve uygulama bulunmaktadır.

Tuğçe Işınsu tüm kitapları içerisinde regresyon, geçmiş yaşam şifası, astroloji, tarot, rüyalar, aşk ilişkileri, dua, melekler, tılsımlar ve dönüşüm çalışmaları gibi konular işlenmektedir. Tuğçe Işınsu kitapları okuyanlar bu konularla çoğu kez karşılaşmaktadır. Yazarın kendisini bu alanda geliştirmesi doğrultusunda yaşadığı deneyimleri okurlarıyla paylaşmaktadır. Spiritüel alanından öncü olan yazar, insanın iç huzuru bulması adına çok sayıda eser kaleme almıştır. Sıkıntı yaşayan insanlara özel olarak kitaplarında yer verdiği formül ve uygulamalar ile tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Aşk hayatında sorun yaşayan okurlarına bildiği tüyo ve tılsımları kitaplarında yer vermektedir.

Tuğçe Işınsu’ya ait olan kitapların fiyatlarında değişiklik yaşanmaktadır. Tuğçe Işınsu kitap fiyatları birbirlerinden farklı olmaktadır. Yazar Tuğçe Işınsu kitapları, okurların ilgi alanlarına göre sıralanmaktadır. Tuğçe Işınsu güç kitabı fiyatı okurların en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Spiritüel sırlar sunarak okurlarına kendi iç dünyasında yolculuk yaptıran yazar, gerçek mucizelerden yola çıkarak okurlarına kendi mucizelerini yaratmasına olanak tanımaktadır. Birbirinden farklı ritüeller sunan yazar, okurlarının içine düşmüş olduğu sıkıntılardan çıkaracak uygulamaların neler olduğunu kitaplarında detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Spiritüel danışman ve yazar olan Tuğçe Işınsu, bilinçaltı, şifalandırma, ilişkiler, bereket sırları, kişisel gelişim, mistisizm, enerji çalışmaları ve spiritüel yöntemler konusunda uzmanlık derecesinde fikir sahibidir. Tuğçe Işınsu kitapları yorumlar bölümünde yazara dair okurlar tarafından pek çok görüş yer almaktadır.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.