sadsad x
asdasd

Toz Serisi-3 Kitap Takım

Martı Yayınları
99,00 TL
29,90 TL
%70 indirim
Kazancınız
:
69,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Toz Serisi-3 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Romanlar
ISBN: 9786051863672
Sam Hawksmoor
Sam Hawksmoor
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Toz Serisi-3 Kitap Takım Kısa Özet

  TOZ

  Dönüp baktığında, ondan geriye bir avuç toz kaldığını gördü... Bu bir hayal miydi? Yoksa bir kâbus mu? Olağanüstü yetenekleri yüzünden odasına kapatılmasının üzerinden tam altı hafta geçti. Annesine göre Genie, şeytan tarafından ele geçirilen, günahkâr bir kızdı ve normal bir yaşamı hak etmiyordu. Herkesin korktuğu güçleri, Genie'ye kaybolan çocuklara dair imgeler göstermeye başladığındaysa, her şey daha garip bir hal aldı. Genie, cevapları aramak üzere çıktığı yolda, var olmaya dair yeni ve hepsinden daha önemli bir soruyla karşılaşacaktı: Bedenlerimizin dışında bir yaşama başlamak mümkün müydü?  GÖLGE


  Genie ve Rian, korkunç planı yenip deneyleri durdurabileceklerini sanmışlardı. Oysa şimdi bir yabancı, Genie'nin neden özel olduğunu, deneyin onu neden öldürmediğini öğrenmek istiyor.
  Genie ve Rian, daha güzel bir hayat için yola çıktıklarında, sonsuza dek saklanarak yaşamaları gereken bir geleceğin onları beklediğini biliyorlardı. Yakalanmaları için başlarına konan ödül artık hiçbir yeri güvenli kılmıyordu.
  Yolları, onları deneylerin ilk yapıldığı, her şeyin başladığı yere götürdüğünde cesur bir karar vermeleri gerekiyordu. Artık başka bir boyutta, yalnızca gen kodlarıyla var olan insanları tekrar bedenlerine döndürmeliler miydi? Yoksa hayattan silinmelerinin vakti gelmiş miydi? Asıl önemli soru ise, onlar gerçekte hâlâ yaşıyor muydu?


  RÜYA
  Henüz bitmedi. Öç almak istedikleri sürece de bitmeyecek. Buna alışsan iyi olur…
  Tüm yaşadıklarının ardından yeni sıradan hayatına alışmaya çalışan Genie'nin eline geçen tek şey yalnızlıktır.
  Rian üniversite görüşmesi için yola çıkarken Genie onun korkunç bir şekilde öleceğine dair rüyalar görmeye başlamıştır, ancak gitmesini engellemek için elinden gelen hiçbir şey yoktur. Ölmüş büyükannesi daha sık ziyarete gelmeye başladığında ise bu özel kız için hayal ile gerçek arasındaki farkın belirginliği gittikçe azalır.
  Genie, Rian'ı bu korkunç gelecekten kurtarmak zorundadır fakat bilmediği bir şey daha vardır: Rahip Schneider öç almak için geri dönmüştür.  "Zekice, karanlık ve etkileyici. Bu kurgu kesinlikle tüylerinizi diken diken edecek."
  -Bookish-


  "Heyecan dolu bir akış, unutulmayacak sorular."
  -A Dream Of Books-

Toz Serisi-3 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.