sadsad x
asdasd

Toptiş İlk Kelimelerim Serisi - 1

Kuzey Yayınları
3,45 TL
2,42 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
1,04 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Toptiş İlk Kelimelerim Serisi - 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 14
ISBN: 9789944315913
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Toptiş İlk Kelimelerim Serisi - 1 Kısa Özet

  Elinizdeki bu İlk Kelimelerim serisi kitapları, 8 baskıda toplam 155.500 adet basıldı. Yayınevimizin en popüler çocuk serisi olan bu serinin ülkemizde bir eşi daha olmadığına inanıyoruz. Yaptığımız her baskıda kitapları daha da geliştirdik. Sizden gelen eleştirileri de dikkate alarak seriyi nasıl geliştirebiliriz diye çabaladık.

  Serinin bu son baskısında, bir önceki baskıya göre çok fazla yol aldığımıza inanıyoruz. *Çocuklarımıza açıklamakta zorlanıyoruz* dediğiniz bazı kelimeleri değiştirdik. Bunlar *büyücü*, *cadı*, *cin*, *hayalet*, *noel baba* ve *yaban domuzu* kelimeleri. Bunların dışında 50’ye yakın kelimeyi resimleri iyi olmadığı için değiştirdik ve 100’e yakın kelime için daha iyi resim kullandık.

  Bu baskıda eklediğimiz bir yenilik, her kelime için örnek bir açıklama oldu. Bu açıklamaları çocuklarınıza okumanızı umuyoruz. Çocuklar anlamasa bile, onlara bir şeyin ne olduğunu anlatmanız, onların zihinsel gelişimlerini arttırır. Çocuk uzmanları, anlamasalar bile çocuklara kitap okumanızı önerir.

  Bizim bu kitaba eklediğimiz kelime açıklamaları sizin için sadece birer öneridir. Kendi açıklamalarınızı da kullanabilirsiniz.

Toptiş İlk Kelimelerim Serisi - 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.