sadsad x
asdasd
61,00 TL
40,87 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
20,13 TL
Tibetli Bilge Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Felsefe Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789944180405
Kapak: Ciltsiz
T. Lobsang Rampa
T. Lobsang Rampa
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tibetli Bilge Kısa Özet

  Milyonlarca yıl önce bizim evrenimizin dışında devasa "Uzay Gemisi" ile gelen çok yüksek bir uygarlığın -Dünyanın Bahçıvanları- gezegenimizin üzerine kurdukları medeniyeti ve insan ırkının başlangıcının şaşırtıcı bir tarihini okuyacaksınız.

  Dünya`nın Bahçıvanları`nın kendi aralarında çıkan bir anlaşmazlık, iki gruba bölünmelerine neden olur. Kaçınılmaz bir uyumsuzluğun sonucunda çıkan savaşların yıkımıyla, yeryüzünün coğrafi yapısı tamamen değişmiştir.

  Fünyanın Bahçıvanları, gezegeni terk ederken yüksek teknolojilerini Himalayaların sarp kolaylıklarla dolu mağralarına gizlerler. Milyonlarca yıl öncesine ait bu teknoloji harikası aletlerin bazıları günümüzde yeni yeni keşfedilebilmiş, birçoğu da keşfedilmeyi beklemektedir. Bunlar; zaman makinesi, akaşik kayıtları gösteren makine ve simülaşyon cihazları gibi daha birçokları...

  İşte bu kitapta, Lobsang Rampa`nın Dünyanın Bahçıvanları`nın geride bıraktıkları olağanüstü teknolojilerinin ve bilgilerinin bulunduğu Tibet`in gizemlerle dolu mağralarına yaptığı inanılmaz ziyaretine şahit olacaksınız!..

Tibetli Bilge Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.