The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Brian Michael Bendis

110,00 TL
82,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
27,50 TL
The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786055686840
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 60 adet satılmıştır.
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila Kısa Özet

  Wolverine, Superman, Kick-Ass 2 filmlerinin arka arkaya vizyona gireceği bu dönemde New Avengers serisi de bütün hızıyla devam ediyor. Kahramanlarımız arasında güven sorununun neredeyse bütün gurubu dağıtacağı bir ortamda, iplerin en çok gerildiği anda, Skrull istilası artık göz önüne çıkmıştır.

  Bu ciltteki fasiküllerin her birinde, Gizli istila öncesi ve istila sürerken, kahramanlarımızın başına gelen ayrı ayrı olaylar işleniyor. Kim Skrull kim değil, kimi değiştirmek istiyorlar, en çok kimden korkuyorlar, Neden Skrullar dünyayı bu kadar istiyor. Cevaplar New Avengers Cilt 8 Gizli istila 1`in içinde.

  Güven. Başlangıç günlerinden itibaren Avengers`ı bir arada tutan etken. Fakat Scarlet Witch`in akıl sağlığı bozulduğundan beri, orijinal Avengers dağıldığından beri ve İç Savaş, süper-insan topluluğunu baştan sona galeyana getirdiğinden beri bu güven hızla yıpranmaya başladı. Sadakat soruları soruldu, davranışlar tuhaflaştı ve akıllardaki şüpheler fısıldandı: Kime güvenebilirsin?

  Şimdi de şekildeğiştirici Skrullların Dünya`ya sızma planları da olduğuna göre, artık bir tek belirgin cevap var, Kimseye güvenme!

  Yavaşça patlak veren Skrull tehditi yükselirken, Avengers`ın isim listesindeki dramatik telaşı keşfedin! Luke Cage, Echo, Wolverine, Spider-Woman ve diğer favori New Avengers karakterleri ve bunların paranoya ve belirsizlik dolu canlı hikayeleri, yazar Brian Michael Bendis ve Michael Gaydos, David Mack, Jim Cheung ve Billy Tan`in de aralarında bulunduğu, çizgi romanın en parlak ve yetenekli rüya takımı tarafından sizlere sunuluyor.

 • 1. Hamur

The New Avengers Cilt: 8 - Gizli İstila Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.