17,50 TL
13,48 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
4,02 TL
Tevhid ve Ehl-i Beyt Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf Mezhep ve Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 222
ISBN: 9786059205535
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Şener Danyıldız
Şener Danyıldız
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tevhid ve Ehl-i Beyt Kısa Özet

  Ehl-i Beyt aile bireylerinin yaşantılarını hakiki boyutlarıyla objektif olarak incelediğimiz zaman bütün insani meziyetlerin hepsinin noksansız kendilerinde odaklandığını görürüz. Çünkü onlar da Peygamberin ahlakıyla donatılmışlardır.

  İslam ümmetinin birliğinin yegane mihveri olabilecek Ehl-i Beyt`in sevgisi aynı zamanda tarihinin, her geçen gün daha iyi anlaşılması ve insanların hidayet ve nura doğru yönelip saadete ulaşmalarında onlara yardımcı olması, oldukça sevindirici bir gelişmedir.

  Bu kitabı kaleme almamdaki maksadım, Müslüman din kardeşlerimi Ehl-i Beyt`in makamlarını tanımaya davet ederken, aslında onları Ehl-i Beyt`in yolunu takip etmeye ve Müslümanları zaafa uğratmak, dağıtmak ve aralarına tefrika sokmak isteyen güçlerin karşısında bilinçli ve uyanık olmaya çağırmaktır.

  Bu kitabımı okuduktan sonra söylenen bir "Allah razı olsun" sözü amacıma ulaştığımı anlamam, İlahi rahmeti alabilmem, alemlere rahmet olarak yaratılan Sevgili Peygamberimizin ve tertemiz Ehl-i Beyt`inin şefaatlerine ümidvar olmam için yeterli sayılacaktır.

   

 • 2. Hamur

Tevhid ve Ehl-i Beyt Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.