49,00 TL
39,69 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
9,31 TL
Tesadüf Yoktur Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786050978674
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
H. Çağatay Özdoğru
H. Çağatay Özdoğru
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tesadüf Yoktur Kısa Özet

  Sadece bu kitap yetmez, yanınızda muhakkak bir kalem bulundurun. Zira bu, altı çizilerek okunacak bir eser. Tesadüf Yoktur sadece bir ışık tutmuyor, aynı zamanda huzurun, azmin, değerlerin önemine ayna oluyor. Çağatay Özdoğru, canı gibi sevdiği Türkiye’nin evladı. Kendisi ile geçirdiğim 20 yıl, önümüzdeki 20 yılların habercisi.  Önümde, arkamda, yanımda olmandan dolayı sana müteşekkirim.
  Ali Sabancı
  Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı

  *İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır.* Değerler temelli yeni nesil yöneticilik ve liderliğin kodlarını çok güzel bir anlatımla dile getiren bu çalışmanın, özellikle genç iş insanlarının başucu kitapları arasında yer alacağına yürekten inanıyorum.
  Erol Bilecik
  Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı

  İşletme öğrencilerine ek ders kitabı olabileceği gibi, gençlere yol gösterici, yöneticilere ise litmus test kıvamında bir anlatı. Kitabı okurken, Atatürk`ün erdemini ve yenilikçiliğini; Kuranıkerim’deki salih amel sahibi olmayı düşündüm. Kalbinize ve aklınıza seslenecek mütevazılıkta bir anlatı. Özdeki değerlerimiz ve iş yaşamına yansımasının örnekleri.
  Prof. Dr. Yeşim Toduk
  Amrop Türkiye Yönetici Ortağı, Akademisyen

  Bu dopdolu kitap, iş yaşamının *insani* yanı üzerine inşa edilmiş, bireyin kendi liderliğini yaratan değerler dinamiğini ortaya koyuyor. Bir liderin kendisi ve çevresiyle kurduğu bağı güçlendirmenin yollarını anlatırken, bunları kurumsal ve bireysel örneklerle güçlendiriyor. Genç yönetici adayları için önemli bir yol haritası olacağını düşünüyorum.
  Prof. Dr. Muhammed Şahin
  İTÜ Rektörü (2008-2012), MEF Üniversitesi Kurucu Rektörü

  Yaşadığımız süreçte başarı için en fazla ihtiyaç duyduğumuz kavram *değerler*. Çağatay Özdoğru bunun tesadüflere bağlı olamayacağını, başarının ardında disiplin ve doğru belirlenmiş bir yol haritasının bulunması gerektiğini kendi yaşamından örneklerle anlatıyor.
  Bahattin Yücel
  Siyasetçi, Yazar

  İş hayatında tesadüflere inanmam. Yönetmen Hal Ashby’nin Being There  filmine adını veren *Orada Olmak* kuralına uyarım. Gol koklayan bir santrfor olarak, ceza sahasında top boşa düştüğünde orada değilseniz, başarıya uzaksınız demektir. Çağatay Özdoğru’nun bu kitapta anlattığı gibi *Tesadüf yoktur!*
  Rauf Ateş
  Fast Company dergisi
  Genel Yayın Yönetmeni

 • 2. Hamur

Tesadüf Yoktur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.