sadsad x
asdasd
495,00 TL
445,50 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
49,50 TL
Temel Moleküler Biyoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 656
ISBN: 9786053552567
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2014
Lizabeth A. Allison
Lizabeth A. Allison
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Temel Moleküler Biyoloji Kısa Özet

  Temel Moleküler Biyoloji, 2. Baskıdan Çeviri

  Metindeki ve araç kutularındaki yenilikleriyle, okumayı ve keşfetmeyi teşvik etmektedir.

  Biyomedikal araştırma ve keşifler üzerine güçlü bir vurgu yapılarak, hem klasik hem de moleküler biyolojideki en yeni teknikler ve araştırmalar öğrencilerin ilgisine sunulmuştur.

  Bu Baskıdaki Yenilikler

  Keşif Şekilleri. Her bir keşif şekli, makro`dan mikro`ya yaklaşımıyla, öğrencilere büyük resme ve önemli konuların ayrıntılarına nasıl bakacaklarını göstermektedir.

  Öğrencilere gerçek deney ayrıntıları ile çalışma fırsatı vermek için, bütün kitaplar boyunca, Gerçek Veriler sunulmuştur. Gerçek verilerin verildiğine dikkat çekmek için, gerçek veri şekillerinin kenarına, gerçek veri simgeleri konulmuştur.

  Ökaryotik ve prokaryotik örneklerin dengeli olarak sunumu, öğrencilerin organizmalardaki hücresel işlemlerin ne kadar çok çeşitli olduğunun farkına varmalarına yardımcı olmaktadır.

  Dış Kapak Yüzeyinde

  DNA çift sarmalı, moleküler biyoloji için bir simgedir; sanatçı ve bilim adamlarına benzer şekilde ilham veren bir şekildir. Julie Newdoll, "Çift Sarmalın Şafağı! `Dawn of Double Helix, 2003") adlı tablosunda, bu kitap boyunca yankılanan temayı yakalamıştır: Moleküler seviyede hayatın temel yapıları ve kaynaklarının keşfi.

 • 1. Hamur

Temel Moleküler Biyoloji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.