sadsad x
asdasd

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 1. Kitap

Scala Yayıncılık
77,00 TL
46,20 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
30,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 1. Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Borsa - Finans Kitapları
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786059248211
Kapak: Ciltsiz
Ali Perşembe
Ali Perşembe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 1. Kitap Kısa Özet

    Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen de! ́yi anlattı.

    Üç kitaptan oluşan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

    Birinci cilt, şimdiye kadar yazılıp çizilen birçok kuramı yerden yere vurduğu gibi, teknik analizi kuramsallıktan pratiğe taşıyan yepyeni öğelerle dolu. Basit ve yalın bir düşünme tarzı geliştirerek hem herkesi başarılı birer yatırımcı yapabilecek kurallar sunuyor hem de başarılı olmanın ana koşullarının çok çalışmak ve deliksiz bir strateji oluşturmak olduğunu vurguluyor.

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 1. Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.