sadsad x
asdasd

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap

Scala Yayıncılık

Ali Perşembe

195,00 TL
117,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
78,00 TL
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Borsa ve Finans Kitapları
Sayfa Sayısı: 236
ISBN: 9786059248303
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2021
Ali Perşembe
Ali Perşembe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap Kısa Özet

  Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De’yi anlattı.

  Daha önce iki cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

  Üçüncü kitabın konusu Teknik Analiz Göstergeleri (Endikatörler). Trend takip edici göstergelerden (CCI, MACD, Hareketli Ortalamalar ve Bantlar), aşırı alım/aşırı satış göstergelerine (RSI, Stokastik,
  % R), her analistin sepetinde bulunması gereken Jenerik Göstergelerden (DMI/ADIX, Momentum, ROC), İşlem Hacmi Göstergelerine (OBV, Chaikin Osilatörü, MFI, vs.) kadar tüm araçların hem o alıştığınız yalın ve hicivli anlatımla hem de ansiklopedik bir yaklaşımla ele alındığı üçüncü cilt, yine gerçek borsa grafikleriyle dolu.

  Bu serinin asıl amacı okuyucuyu *kendi kendine yeterli* bir yatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilke edinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyi çabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımıza sığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok. Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırım hayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gereken silahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

 • 1. Hamur

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.