sadsad x
asdasd
22,22 TL
16,67 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,56 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tek Vuruşta Satış 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama Satış ve Reklam Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786054910878
Kapak: Ciltsiz
Kürşat Tuncel
Kürşat Tuncel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tek Vuruşta Satış 2 Kısa Özet

  2012 yılında şirketim Satış Küpü'nü kurduğumda ilk tasarladığım eğitimdi *Tek Vuruşta Satış*. Hiçbir zaman tasarlandığı haliyle kalmadı, bildiklerim, tecrübelerim ve algılamam arttıkça o da sürekli olarak değişti. Aradan geçen yıllarda çok sayıda şirkete ve profesyonele sunuldu. İçeriği başlangıçtaki haline göre neredeyse bir evrim geçirdi. Bundan sonra da değişmeye devam edecek, çünkü satış dünyası da sürekli olarak değişiyor. Her gün bilimsel araştırmalar sayesinde yepyeni şeyler öğreniyoruz. Bu nedenle *Tek Vuruşta Satış*ı mükemmelleştirme çabam hiçbir zaman bitmeyecek.

  *Tek Vuruşta Satış* iki ciltten oluşuyor. İlk cilt *Taktik Satış Becerileri* adını taşıyor ve satışın temel becerilerine odaklanıyor. Bu beceriler hemen her satıcının sattığı şey ne olursa olsun edinmesi gereken temel becerilerdir. Bu bilgilerle sağlam bir temel inşa edilmeden daha komplike tekniklerin kavranması ve uygulanması mümkün olamaz. Bu inancımdan dolayı *Tek Vuruşta Satış* bir anlamda birbirini izleyen bir sistematik içeriyor. İkinci cilt ise *Temel İkna Stratejileri*. İkna teknikleri, hipnotik satış ve müzakere konuları üzerine odaklanıyor.

  Bu kitap günahlarıyla ve sevaplarıyla benim sorumluluğumda. Eleştirilerinizi de beğenilerinizi de paylaşmanızdan mutlu olurum. Bu sayede *Tek Vuruşta Satış*ın gelişmesi ve evirilmesinde sizin de desteğiniz olacaktır. Keyif alarak okumanızı ve satış hayatınızda size faydalı olmasını gönülden dilerim.

   

   

Tek Vuruşta Satış 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.