sadsad x
asdasd
36,11 TL
28,89 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
7,22 TL
Tehdit Vektörü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 592
ISBN: 9786056556111
Kapak: Ciltsiz
Tom Clancy
Tom Clancy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tehdit Vektörü Kısa Özet

  Bilgisayar korsanları, özel ajanlar, F18 Hornet'ler arasında it dalaşları: Tehdit Vektörü'nü Okuyun!

  Nadir rastlanan bir gerçekçilik ve sahiciliği, karmaşık bir olaylar dizisi ve gerilim yüklü bir bekleyişi harmanlama konusunda usta olduğunu tartışmasız şekilde kanıtlayan büyük usta Tom Clancy uzun bir aradan sonra yeniden Türk okuruyla buluştu. Tehdit Vektörü 'nde Kampüs isimli gizli örgütle birlikte Amerikan istihbarat dünyasının düşmanlarına karşı verdiği savaşa, bilgisayar korsanlarının akıllara durgunluk verecek siber faaliyetlerine, göklerde F16'ların nefes kesen mücadelelerine tanıklık edeceksiniz.

  Kampüs'ün sırrı açığa çıktı ve bunu ortaya çıkartan kişi, her kimse, onun yok edilebileceğini de biliyor. Bu arada, Oval Ofis'e dönen Başkan Jack Ryan'ın aklına ve cesaretine her zamankinden fazla ihtiyaç var. Ülke içi siyaset ve ekonomik güçlükler, Çin'deki iktidarı bir felaketin eşiğine sürüklemiş durumda. Üstelik güçlerine güç katmayı isteyenler, uzun zamandır arzu ettikleri Tayvan'a saldırma fırsatını da değerlendirmeye kararlılar. Bunu yaparken ada halkını Çin'in yağmasından koruyan Amerika'ya da saldırmaya hazırlar.

  Bu kez, iki büyük güç nihai yüzleşmeye her zamankinden fazla yaklaştığında, Başkan Ryan elinde kalan son çılgın koz olan Kampüs'ü kullanmak zorunda. Ne var ki, dünya savaşın yıkımına uğramadan evvel, sırları ortaya dökülmek üzere olan örgüt üyeleri mücadeleye girme fırsatı bulabilecekler mi?

  Tehdit Vektöründe, okurun sayfaları elinde olmadan çevireceği, hatta uykusunda bile çevirmeyi sürdüreceği bir macerayla, Tom Clancy askeri olaylar ve uluslararası entrikalar konusuna ne kadar hakim olduğunu ispatlıyor.

Tehdit Vektörü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.