sadsad x
asdasd

Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar

Nobel Akademik Yayıncılık

David Blanchard

102,00 TL
81,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
20,40 TL
Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 284
ISBN: 9786051339139
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
David Blanchard
David Blanchard
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar Kısa Özet

  Şirketler her sene envanter yönetimine, dağıtımına, depolamaya ve taşımacılığa bir trilyon dolardan fazla para harcamaktalar. Bu maliyetleri yönetmek kimin görevi? Eğer bu kitabı okuyorsanız cevabı da bilmeniz gerekiyor- o sizsiniz -tedarik zinciri profesyoneli. Çalıştığınız yere bağlı olarak sorumluluklarınız değişebilir, fakat küresel pazarda tedarik zinciri oluşturmak ve sistemi kurmak her şirketin ortak amacıdır ve bu oldukça zor bir iştir.

  Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif` tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl kurabileceğinizi, uzmanların başarıları ve başarısızlıklarından örnekler vererek anlatır. Yazar David Blanchard-Penton Media tedarik zinciri grubunun editörü, hem üye ve hem de gazeteci olarak benzersiz iki farklı bakış açısını sunmakta olup, üst yöneticilerin dünya standartlarında bir tedarik zincirini kurma konusunda düşündüklerini paylaşır.

  Kitapta bol anekdotlar, röportajlar, vaka çalışmaları, araştırma ve analizler mevcut olup ayrıca kitap stratejik olarak üç bölüme ayrılır: 1. bölüm de farklı sanayi sektörlerinden "sınıfının en iyi" tedarik zincirini ve bunların performansını ölçmek için kanıtlanmış yöntemlerden örnekler vererek, kısaca tedarik zinciri anlatılır. 2. bölümde dünyaca ünlü şirketlerin kullandığı yöntemleri göstererek tedarik zincirinin ana süreci anlatılır. Son olarak 3. bölümde ise, ileri gelen şirketlerin büyük işletmeleri kurmak için kullandıkları strateji, çözüm ve ilgili teknolojileri anlatılır.

  Sizde bu kitaptan faydalaranarak şirketinizin tedarik zincirini dünya standartlarına çıkartabilirsiniz.

 • 2. Hamur

Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.