198,00 TL
138,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
59,40 TL
Tavsiye Tuzağı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Ekonomi Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786256974715
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Michael Bungay Stainer
Michael Bungay Stainer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Tuzağı Kısa Özet

  Bazen oyunu oynamayarak kazanırsınız. Tavsiye Canavarı`nın oynamanızı istediği oyun, en iyi yanıta sahip olmakla ilgilidir. "Bu," diye fısıldar kulağınıza, "Nasıl değer kattığınız, dünyayı nasıl kurtardığınız, kontrolü nasıl elinizde tuttuğunuz, başarısızlık korkusundan nasıl kurtulduğunuz, kalitenizi nasıl gösterdiğinizdir. Her zaman bir cevabınız olsun."
  Karşınızdaki kişi size bir şeyler anlatmaya başladığında hemen vereceğiniz cevabı mı düşünmeye başlıyorsunuz? İçten içe karşınızdakine bir an önce cevap vermek için can atıyor olabilirsiniz. Sabırsızlığınızın sebebi aslında Tavsiye Canavarınız’ın iş başında olmasıdır! Peki ya Tavsiye Canavarı’yla nasıl başa çıkacaksınız?
  Koçluk Alışkanlığı kitabının yazarı ve 2019 yılında koçluk alanında 1 numaralı Düşünce Lideri seçilen Michael Bungay Stanier, aceleci iç sesinizle nasıl başa çıkabileceğinizi ve böylece karşınızdakinin anlattıkları karşısında nasıl daha uzun süre meraklı kalabileceğinizi anlatıyor. Tavsiye Canavarı’nı, yani fikir ve tavsiye sunmak için can atan parçanızı evcilleştirmeniz gerektiğine dikkat çekiyor. 
  Tavsiye Tuzağı, iletişim kurarken nelere dikkat etmeniz gerektiğine ve böylece Tavsiye Canavarı’yla nasıl başa çıkabileceğinize dair özel koçluk stratejilerini adım adım açıklıyor!

 • 2. Hamur

Tavsiye Tuzağı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.