sadsad x
asdasd

Tasarımda Plastik Ögeler ve Plastik Sanatlar

Akademisyen Kitabevi
100,00 TL
87,00 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
13,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Tasarımda Plastik Ögeler ve Plastik Sanatlar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sanat - Mimarlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 390
ISBN: 9786059942126
Kapak: Ciltsiz
Esma Civcir
Esma Civcir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tasarımda Plastik Ögeler ve Plastik Sanatlar Kısa Özet

  Sanat insanlık tarihi ile birlikte yaşı olan bir canlıdır.
  Sanatı tanımlayamamak ondan korkmakla eş olabilir.
  Sanatı tanımak ve tanımlamak izlemek yaşamak için kendinizi ve bilimlerin temelleri ile ilişkilerimizi insan odaklı izlemek durumundayız.
  Sanat insan için üretildiğinden insan ile ilgili bir süreç. Uygarlık tarihi ile eş zamanlı insana dayalı ama evreni ilgilendiren bir unsurdur.
  Bütün bunları yorumlamak geçmişte çok daha kolay tanımlanan *Liberal Sanatlar* kitabını iyi okuyabilmeyi, değişen zaman boyut ve insan ile ilgili süreçleri izlemeyi zorunlu kılar. Biraz da *Sanat* sözcüğünün ürkütücülüğü burada gibidir. Bütün disiplinleri kaplayan ama bir o kadar da yalın hoşlanmak hoşlanmamak gibi değerler kadar da kolay bertaraf edilen bir seçkiler dizinidir.
  Sanatçıyı yöneten temel sorunlar, toplumsal, bilimsel gelişmelerden sanatçıların ürün sonuçları, *nasıl* etkilendi? Dünden bu güne bu bakışı izlemeye çalıştık. Şimdi sanatı ve tasarımı üretimi gereklerini daha iyi anlayabiliriz. Neden üretiriz neden *sanat talep* ederiz neden kalıcı oluruz veya olmayız açısından değerleri inceleyebiliriz.
  Bu süreçler üretim tüketim sürecimize bize destek olabilir.
  Günümüz tasarımcısının ve sanatçının işi oldukça zordur. Görmek her şeyi görmek algılamak süzmek yeniden yaratmak sürecinde teknolojinin ve zevklerin insani değişiminin çarkları arasında her zamandan daha da zorlu bir üretme süreci onu bekler.

Tasarımda Plastik Ögeler ve Plastik Sanatlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.