sadsad x
asdasd

Takip İcra Müdürlüğü Ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Temsil Kitap

Temsil Kitap

Kollektif

100,00 TL
95,00 TL
%5 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Takip İcra Müdürlüğü Ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Temsil Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sınavlara Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 504
ISBN: 9786057262095
Kollektif
Kollektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Takip İcra Müdürlüğü Ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Temsil Kitap Kısa Özet

  İcramüdürlüğü ve müdür yardımcılığı sınavına hazırlanan değerli arkadaşlar; Hazırlanmışolduğunuz sınavda ALAN BİLGİSİNİN ÖNEMİ ve etkisi tartışılmazdır. Yaklaşık 1alan sorusunun puan olarak 3,5-4 GK-GY sorusuna eşit olduğu böyle bir sınav içinher ne kadar temel kaynak sınav kapsamı olan *Mevzuat* olsa da bazı derslerin mevzuatdilinin ağır olması nedeniyle anlaşılamaması bazı derslerde de salt mevzuattançalışmanın çok soyut kalması ve örnekler ile somutlaştırmanın mümkün olmamasısebebiyle böyle bir konu kitabının hazırlanması zorunlu hale gelmişti.

  İlkbaskısını 2019 yılında yapan ve 2019-2020 İcra Müdürlüğü sınavlarında sınava hazırlananarkadaşların tercihi sonucu 2 yılda 5.baskısını yapan TAKİP Alan Bilgisi Soru Bankasıyazarları olarak, kadromuzu daha da genişleterek hazırlamış olduğumuz TAKİP ALANBİLGİSİ KONU ANLATIMI kitabımızda sistematize edilerekörneklendirilmiş, tablolaştırılmış,şematikleştirilmiş, maddelendirilmiş ve sadeleştirilmiş haliylealan bilgisine yönelik tüm konuları bulabileceksiniz.

  Kitabınoluşumunda alanında uzman hocalarımızdan, İcra ve İflas Hukuku bölümünü hazırlayanve Nizamnameyi Türkçeleştiren Cem Şahin hocamıza; Ticaret Hukuku bölümünü hazırlayanErhan Güneş hocamıza; Borçlar Hukuku bölümünü hazırlayan Gökhan Aksoy hocamıza;Medeni Usul Hukuku (Hukuk Muhakemeleri Kanunu) bölümün hazırlayan Ebru hocamızaçok teşekkür ediyorum. Sınav kapsamındaki Harçlar, Damga Vergisi, Katma Değer Vergisi,Tebligat Hukuku ve BAM Yönetmelik kısımları da naçizane Sertkan Erdurmaz olaraktarafımızca kaleme alınmıştır.

  Böylelikle,alan bilgisi sorularının çok önemli olduğu icra müdürlüğü sınavlarında *TAKİP* kadrosuolarak bu eser ile birlikte önemli bir seti tamamlamış olduk. Alan sorularınınhepsini doğru yapabilmeniz adına *TAKİP Mevzuat – TAKİP Alan Bilgisi KONUANLATIMI – TAKİP Alan Bilgisi SORU BANKASI – TAKİP Alan Bilgisi DENEMELERİ*setinin sizler için öncelikli ve vazgeçilmez eserler olacağını umuyoruz.

  Her zamansöylediğimiz gibi *Alan kısmını başarmak artık zor değil. Başarmak için TAKİP’te kalın*

Takip İcra Müdürlüğü Ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Konu Anlatımı Temsil Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.