23,15 TL
18,29 TL
%21 indirim
Kazancınız
:
4,86 TL
Tadını Çıkar Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786056556197
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Thich Nhat Hahn
Thich Nhat Hahn
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Tadını Çıkar Kısa Özet

  Dünyaca ünlü Zen ustası Thich Nhat Hahn ve Harvard beslenme uzmanı Dr. Lilian Cheung tarafından yazılmış bu eser, bilgeliğin içine bilimi, bilimin içine bilgeliği harmanlıyor. Bu rehber niteliğindeki kitap sadece kilo problemine çözüm önermekle kalmıyor, aynı zamanda daha tatmin edici bir yaşamın yollarını da gösteriyor. Kişiselleştirilmiş hedef belirleme, detaylı beslenme rehberi ve farkındalıkla hazırlanmış bir yaşam planı dahil pratik araçlar sunan yazarlar, kemikleşmiş beslenme ve yaşamsal alışkanlıklarımızın köküne inerek onlara bambaşka bir gözle bakmamızı sağlıyor.

  *Herkese fayda sağlayacak bir kitap.*

  - Walter C. Willett, M.D., Eat, Drink and Be Healthy’nin yazarı ve Harvard Halk Sağlığı Okulu, Beslenme Bölüm Başkanı

  *Tadını Çıkar bilgeliğe bilim, bilime de bilgelik katmış. Farkındalıkla yemek üzerine kullanışlı bir rehber olan bu kitap sağlıklı bir kilo ve daha doyurucu bir yaşama kavuşmanın yolunu gösteriyor.*

  - Harvey V. Fineberg, M.D., Ph.D., Tıp Enstitüsü Başkanı

  *Harvard’da beslenme uzmanı olan Lilian Cheung ve Budist öğretmen Thich Nhat Hanh, diyet yapanlara aşırı yemeyi kontrol etmek için Budist farkındalık tekniklerini kullanmaları konusunda önemli tavsiyelerde bulunuyor.*

  - New York Times Thich Nhat Hanh

  Vietnamlı bir Budist Zen Ustası, şair, âlim ve barış aktivistidir. Peace Is Every Step ve The Art of Power gibi önemli klasikler dahil pek çok kitabın yazarıdır. Hanh, Fransa’daki meditasyon merkezi Erik Köyü’nde yaşıyor ve bütün dünyayı dolaşarak farkındalıkla yaşama sanatı üzerine inzivalara rehberlik ediyor.

  - Lilian Cheung

  D.Sc., R.D., eğitmen ve Harvard Halk Sağlığı Okulu Beslenme Bölümü’nde sağlık geliştirme ve iletişim direktörüdür. Kendisi aynı zamanda Harvard Halk Sağlığı Okulu’nun gazeteciler, sağlık uzmanları ve tüketicilere yönelik beslenme sitesi The Nutrition Source’un kurucusu ve yayın yönetmenidir.

 • 2. Hamur

Tadını Çıkar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.