sadsad x
asdasd

Sürgün - Nergiz Yayınları

Nergiz Yayınları
20,37 TL
16,09 TL
%21 indirim
Sürgün - Nergiz Yayınları Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 414290
ISBN: 9789756238639
Çıkış Tarihi: Kahraman Eroğlu,
Kahraman Eroğlu
Kahraman Eroğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sürgün - Nergiz Yayınları Kısa Özet

  Sosyal hizmet uzmanı olarak amacım; ülke sorunlarında duyarlı, halkını seven, haksızlıklara boyun eğmeyen be başkaldıran kişilik yapımla başımdan geçen sürgün ağırlıklı olayları, hatırlayabildiğim kadarıyla kaleme alarak genç meslektaşlarıma ve onurlu çalışan kuşaklara aktarmaktır.

  İnsan belleği geçmişi, yaşayan sıkıntıları, üzüntü ve zulümleri çok çabuk unutuyor. Yaşanan güzel dostlukların, baş eğmeyen onurlu ve diri duruşların unutulmadığı gibi, mücadelesine inanmayan, günü kurtarmak için düzene ayak uyduran işbirlikçi kişilerin de bilinmesi gerekmektedir.

  Bu düşünceyle başımdan geçen olayları, çektiğim sıkıntıları, amatör bir kalemle öfke ile anlatırken, yaşadığım güzel dostlukları, gittiğim illerdeki çalışma arkadaşlarımın desteğini dile getirdim. Emekçi yoksul halkımızın kendi sıkıntı ve acılarını bir yana bırakarak zor durumda olanlara haklı ise sahip çıkma geleneğinin yüceliğini aktarırken; inandığı ve güvendiği kişileri koruma ve onların yanında yer alma anlayışını dile getirdim.

   

Sürgün - Nergiz Yayınları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.