sadsad x
asdasd
14,00 TL
8,96 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
5,04 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sürdürülebilir Tarım Mümkün Mü? Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika, Siyaset Bilim, Siyaset T
Sayfa Sayısı: 78
ISBN: 9786055895327
Kapak: Ciltsiz
Süleyman Yılmaz
Süleyman Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sürdürülebilir Tarım Mümkün Mü? Kısa Özet

  Tarım, ülkemizde pek çok tartışmalarla sürekli gündemde. Liberal ve sol görüşler öteden beri *nasıl bir tarım istiyoruz* odağında tartışılıp duruyor.

  Elinizdeki kitap bu anlamda bir ilk. Çünkü tarım meselesine *yeşil politika* perspektifinden bakıyor. Yeşillerin karakteristik özelliği, eleştirinin ötesine geçip, uygulanabilir çözüm önerileri sunmaları hatta bu uygulamaların dünya üzerindeki başarılı örneklerini göstermeleridir.

  Süleyman Yılmaz, yeşil politikanın, hareketten partiye, Türkiye'deki bütün aşamalarına aktif olarak katılmış, ziraat kökenli bir aktivisttir. Sürdürülebilir Tarım Mümkün Mü, Yeşil Hareketin pek çok etkinliğinde tartışılarak oluşturulmuş görüşleri özetliyor. Başka ve sürdürülebilir tarımsal üretimin nasıl oluşturalacağını ortaya koyuyor.

  Yazar Hakkında;

  Süleyman Yılmaz 1967 Samsun’da doğdu. Bursa Ziraat  Meslek Lisesinde yatılı olarak okudu. İlk mesleğim ziraat teknisyenliği olmasına rağmen şimdi genel cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır. Yeşil Hareket ile doksanlı yıllardan beri ilgilenmekte ve katkı vermektedir.  2008 yılında Yeşiller  Parti kurucusu oldu. Partinin değişik kademelerinde görev yaptı.  2012 de EDP( Eşitlik ve Demokrasi Partisi )

Sürdürülebilir Tarım Mümkün Mü? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.