135,00 TL
95,85 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
39,15 TL
Süper İnsan Hakkında Bilgiler
Türü: Popüler Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 420
ISBN: 9786056927423
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Andy Walker
Andy Walker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Süper İnsan Kısa Özet

  Dünya gün geçtikçe belirsiz bir geleceğe doğru gidiyor. Belki de öyle bir gün gelecek ki, insanlar tarihleri boyunca ilk defa memeli olarak sınıflandırılmayacaklar.

  Bugün bu konuda araştırma yapan pek çok kişi var. Onlar ilerlemekte olduğumuz kaçınılmaz geleceğin farkındalar. Teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Bir gün gelecek insanoğlu kendi zekâsına denk makineler yapacak, hatta sonrasında bu makineler insan zekâsını da aşacak.

  Bu araştırmacılar önümüzdeki yeni dönem için farklı isimler kullanıyorlar: Transhümanist (insan ötesi), posthuman (insan sonrası), tekno-optimizm, siborgizm, insanlık+, ölümsüzlük, makine zekâsı, robotopya, uzatılmış yaşam ya da tekillik.

  Bu kavramların birbiriyle örtüşen yanları bulunmakla beraber,her biri kendine özgü bir kampı, stratejiyi ve insanlığın kendi geleceğinin tarihî sonuçlarına göre farklı vizyonları temsil eder. Bu kitapta yazarlar, hepsinin birleşiminden oluşan ortak yaşam deneyimini ustaca ele alıyor, bizi *Süper İnsan Çağı*na doğru bir yolculuğa çıkarıyorlar.

 • 2. Hamur

Süper İnsan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.