sadsad x
asdasd
70,00 TL
45,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
24,50 TL
Sular Kızıl Akacak Hakkında Bilgiler
Türü: Dünya Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786257107105
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Doğan Aydal
Doğan Aydal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sular Kızıl Akacak Kısa Özet

    Birçok kişinin bir türlü tamamını şekillendirip yorum yapmadığı, yapamadığı Orta Doğu, Filistin, İsrail, su krizi, Kürt meselesi, barajların oluşturduğu fayda ve zararlar gibi birbirinden farklı gibi görünen konuların takdimi çok zordur. Hele ki, kaynayan kazan Orta Doğu gibi bir coğrafyada, sudan sebeplerle savaş çıkarken ve ABD verilerine göre su savaşlarının ilk çıkma ihtimali olan yer iken; hiç kimse, kapalı kapılar ardında yazılmış bir senaryonun sahneye konulduğunun farkında bile değildir.

    Orta Doğu’da yapılan hataların ve gelişen birçok olayların, ülkemizdeki olaylara çok benzediğine şahit olduğunuzda, *ülkemizin gerçekten yeni barajlara ihtiyacı var mı?*, *Munzur ve Ilısu Barajlarına farklı bir bakış gerekmiyor mu?*, *Türkiye`nin su politikası, Orta Doğu`yu ve özellikle Filistin-İsrail savaşını nasıl etkiler?* sorularının cevaplarını arayacak ve neticede, ibret için bile yazılması gereken bir bölüm olduğuna siz de inanacaksınızdır.

    Birbiriyle bağlantısız gibi görünen konuların, en baştan en sona kadar birbirlerinin parçası olduğunu, esas konunun *SU* olduğunu, kitap tamamlandığında birlikte göreceğiz.

  • 2. Hamur

Sular Kızıl Akacak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.