sadsad x
asdasd
175,00 TL
120,75 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
54,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Stahl Temel Psikofarmakoloji Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 510
ISBN: 9786054949175
Kapak: Ciltsiz
Stephan M. Stahl
Stephan M. Stahl
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Stahl Temel Psikofarmakoloji Kısa Özet

  Dr. Stahl'ın izleyicilerinin anlayacağı ve seveceği bir şekilde düzenlenmiş olan bu yeni akım yakaya dayalı kitap, Dr Stahl'ın karmaşık olayları anlaşılabilir bir yolla açıklayabilme ve klinisyenlerin günlük deneyimleriyle doğrudan ilişki kurabilme yönündeki yeteneğini açıkça ortaya koymaktadır.

  Bu kitap simgeler, sorular, cevaplar ve öğütler kullanarak geniş kapsamlı ve temsil yeteneği olan senaryolar tanımlamakta, soruların cevaplarını ve ipuçlarını ortaya koymaktadır. Vakaları sorunları, kararları ve süreç boyunca ortaya çıkan komplikasyonlan da dikkate alarak başlangıçtan çözüme kadar açıklar. Bu kitap, başarılı veya başarısız tedaviler ve süreç boyunca yapılan hatalarla ilgilidir.

  Bu gerçek hayattaki psikiyatri, bunlar sizin bekleme odanızdaki hastalar. Bu kitap sizi rahatlatacak, bilgilendirecek ve daha iyi klinik kararlar vermeniz için yol gösterici olacaktır.

  Stephan M. Stahl ABDdeki California San Dıego Unıversıtesınde Psikiyatri Profesoru ve Birleşik Krallıktaki Cambridge Üniversitesinin kıdemli onursal çalışanıdır.

  Stahl'ın yaka çalışmaları, pratisyen hekimlere klinik ve danışmanlık yeteneklerini test etmek için mükemmel bir olanak sağlar. Kitapta anlatılan vakalar sizi acilen klinik veriyi analiz etme havasına sokar ve kendinizi bir sonraki vakayı okuma, karmaşık ama çok sıra dışı olmayan vakaları çözme yeteneğinizi bir anlamda test etmeyi isterken bulabilirsiniz. Bu kitap diğer birçok NEI öğrenme aktiviteleri gibi, eğlenceli ama gayret gerektiren bır şekilde sunulmuş harika bir öğrenme deneyimidir.

Stahl Temel Psikofarmakoloji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.