sadsad x
asdasd

Sporcular İçin Sıvı Alımı ve Sıvı Dengesi

Akademisyen Kitabevi
30,00 TL
25,50 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
4,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sporcular İçin Sıvı Alımı ve Sıvı Dengesi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 101
ISBN: 9786257707428
Kapak: Ciltsiz
Muhammet Çelik
Muhammet Çelik
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sporcular İçin Sıvı Alımı ve Sıvı Dengesi Kısa Özet

  Sizlere sunmuş olduğum bu kitap günümüz dünyasında daha da önemli hale gelmiş olan Sıvı Alımı Sıvı Tüketimi ve Sıvı Dengesi ile alakalı bilgiler sunmaktadır. Özellikle uzun yıllar sporculuk ve antrenörlük yapmış birisi olarak sıvılar ile alakalı doğru bilgilerin özellikle sporcularımız ve antrenörlerimiz tarafından bilinmesi gerektiğine inanıyorum. Sadece performans açısından değil, sağlıklı yaşamın bir sırrı olarak da sıvılar ve elbette ki su her insanın keşfetmesi gereken bir durumdur.
  Yapılan her çalışmanın bilime ve dahası sportif başarıya katkı sağlayacağına inancım tamdır. Dünyada artık başarı ve başarısızlığın nüans farkları ile belirlendiğini anlamak ve kavramak bizleri başarıya götürecektir. Bu kitapta yer alan bilgilerde bu nüanslar dan bazılarını içermektedir. Elbette ki sportif başarı çok yönlü çalışma, azim, kararlılık, inanç ve daha sayamayacağım birçok faktörün bileşenidir. Bu kitap ile bir nebze de olsa sportif başarıya katkı sağlayabilirsem sevinirim.
  Kaleme aldığım bu kitabımla beraber ilerleyen dönemde farklı kitap ve kitaplar ile sportif başarıya ve spor camiasına faydalı olmayı ümit ediyorum.
  Saygılarımla...

  Dr. N. Muhammet ÇELİK

Sporcular İçin Sıvı Alımı ve Sıvı Dengesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.