sadsad x
asdasd

Spor ve Egzersiz Psikolojisinin Temelleri

Nobel Akademik Yayıncılık
80,00 TL
65,60 TL
%18 indirim
Spor ve Egzersiz Psikolojisinin Temelleri Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 672
ISBN: 9786053202615
Kapak: Ciltsiz
Robert S. Weinberg
Robert S. Weinberg
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Spor ve Egzersiz Psikolojisinin Temelleri Kısa Özet

  Spor ve Egzersiz Psikolojisinin Temelleri kitabının, 6. basımı, alanda anahtar kavramlara bir giriş sağlamaktadır. Otorite nitelikli olan bu kitap, dünya spor ve egzersizinde heyecan verici araştırma ve uygulamaların birleştirilmesini içermektedir.

  Uluslararası saygın yazarlardan, öğretmen ve öğrencilerden önceki basımlara gelen geribildirimlerin oluşturduğu iş birliği ile 6. basım yeniden ele alınmıştır. Kitap, öğrencilerin sporda sağladıkları değişimleri, farkındalıkları, kültürel ayrılıkları, etik ve profesyonel konuları vurgulayan son araştırmalara da ışık tutacaktır. 6. basımın içerdiğinde bunlar dışında yeni düzenlemeler de yapılmıştır:

  •  Spor psikolojisinde aktiflik düzeyinizi artırmak amacıyla CD içinde verilen çalışma kılavuzuna (Web çalışma kılavuzu) yeni ve ilgi uyandıran 41 video klip eklenerek interaktiv bir bakış sağlanmıştır.
  •  Kutucuklar içinde farklı renkle yazılmış uygulama örnekleriyle, vaka çalışmaları ve anekdotlarla öğrencilere değişik kuramlar, içerikler ve araştırmalar anlatılmaya çalışılmıştır.
  • Portfolyo aktiviteleri, bir sömestr boyunca iş birliği içinde birleştirilen ders üniteleri, alanı daha iyi anlayabilmeniz için düzenlenmiştir.
  • Düzenlenmiş kaynaklar daha güncel kaynakları içermektedir.
  • Eğitimcilere yardımcı olmak, eğitime bağlanmayı artırmak ve zaman harcamayı azaltmak için eğitim kılavuzu, test paketleri, bir fotoğraf bankası, kısımlara özgü küçük sınavlar ve 122 eğitim videosu oluşturulmuştur. Bunlar, Türkiye'deki okurlara çalışmalarında kolaylık sağlamak amacıyla bir CD içinde verilmiştir.

Spor ve Egzersiz Psikolojisinin Temelleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.