sadsad x
asdasd
26,00 TL
19,50 TL
%25 indirim
Sözün Gücü Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786054906246
Kapak: Ciltsiz
Yogi Bhajan
Yogi Bhajan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sözün Gücü Kısa Özet

  "Başlangıçta Söz vardı; Söz Tanrı ile birlikteydi ve Söz Tanrı idi."

  Zaman *şimdi*dir ve şimdi sahip olduğumuz tek şey zamandır.

  Çağımızın en kıymetli mantrası *ayakta kalmak*tır.

  Bu gezegendeki en yüksek, en etkili enerji, sözdür. Hiçbir şey sözün ötesinde olamaz, olmamıştır ve olmayacaktır. Bu nedenle sözün gücünü bilinçli bir şekilde idrak etmeliyiz. Sözün gücünü idrak ettiğimizde ve sözün ardında durması için tüm zihnimizi harekete geçirdiğimizde tüm dünyayı bizim için yaratabilecek olan sözü yaratırız.

  Sözünün eri olamayan kişinin nasıl yaşaması gerektiğini anlaması ve mutluluğu tatması mümkün değildir. Çünkü başlangıçta söz Tanrı’ylaydı ve dünyayı söz yarattı. Söze hürmet ederseniz, bu dünyada hürmetle ağırlanırsınız.

  Sözün Gücü insanlık için muazzam değerde bir hediyedir; onun sayesinde ilişkiler kurulur ya da yıkılır, bilgi aktarılır, bilinç değişime uğrar. Konuşurken sözlerinizin sesi ve ritmi bilinç düzeyinizi yansıtır. Aydınlığın sözlerini yüksek sesle yinelediğinizde kendi bilincinizi de aydınlatacaksınız; durmayın, yineleyin o sözleri.

  Yogi Bhajan'ın Öğretileri öğretmek ve aydınlatmak için sözün gücünü nasıl kullanacağınızı gösteriyor.

  Onun Sevgi, Mutluluk, Tanrı, Zihin ve İlişki üzerine söylediklerini okuduğunuzda evrene bakışınız değişecektir. Söz hakkında söylediklerini okuduğunuzda iç dünyanızdaki dönüşümü hemen hissedeceksiniz.

Sözün Gücü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.