sadsad x
asdasd

Soykırım Tacirleri ve Gerçekler

Derin Yayınları
42,00 TL
31,50 TL
%25 indirim
Soykırım Tacirleri ve Gerçekler Hakkında Bilgiler
Türü: Azınlık, Etnik Sorun Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9789944250351
Boyut: 16 x 0
Kapak: Ciltsiz
Şükrü Server Aya
Şükrü Server Aya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Soykırım Tacirleri ve Gerçekler Kısa Özet

  Şükrü Server Aya, 78 yaşında, Çılgın Türklerimizin günümüzde yaşayan bir örneği! Robert Kolej mezunu! İlk Kültür Bakanımız Talat Halman ve soykırım iddialarına en etkin akademik cevapları veren Prof. Dr. Türkkaya Ataöv'ün sınıf ve 65 yıllık can arkadaşı! Esas mesleği dış ticaret fakat "ana dilim İngilizcedir" diyenleri, kızınca kalemi ile yontabilecek çılgın bir insan!

  Amerikan ve Fransız Ermeni Diasporasının kurduğu cani terör örgütü ASALA'nın Paris hava alanı Orly'de patlattıkları bombayla öldürdükleri 7 kişinin davasından, yani 1985'den bu yana, (hayatta birçok ermeni arkadaşı olması nedeniyle de) konuya daha yakın ve fiilen eğilmeye başlamış! Ortada dolaşan bilgilerin "seçilmiş kaynaklardan" olduğunu sezinleyerek, kimsenin el atmadığı taraflı-tarafsız ve daha ziyade Türkiye lehdarı denemeyecek kaynakalardan derlemeler ile internet aracılığı ile duyurmaya ve "işin doğrusuna ışık tutmaya çalışmış" !

  Bu kitap, Milletimizin bilgilenmesi yanında belki de, eğer bir özür dilenecekse başta Vatikan olmak üzere kimi çevrelerin önce nereden özür dilemeye başlamaları gerektiği hususunda mantığı ve vicdanı olanları uyandırmaya yarayabilir. Hıristiyan dünyasının Haçlı seferleriyle başlayıp, dört kıtada; kuzey ve Güney Amerika'da katledilen yaklaşık 60 milyon yerli, Afrika'da 20 milyonu katledilen ve bir o kadar da esir olarak yakalanıp Amerika'ya götürülen zenci, Hindistan, Çin, Vietnam, Avustralya, Cezayir, Bosna Hersek dahil katlettikleri " yüz milyonlarca insan için neden özür dilemediklerini ve dilemeyeceklerini", bu kitabı okurken anlayacaksınız!

  - Bülent Akarcalı

Soykırım Tacirleri ve Gerçekler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.