sadsad x
asdasd

Sosyal Bilimlerde Güncel Araştırmalar ve Yaklaşımlar

Gece Akademi

Kolektif

55,61 TL
44,49 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
11,12 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sosyal Bilimlerde Güncel Araştırmalar ve Yaklaşımlar Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 395
ISBN: 9786052885376
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sosyal Bilimlerde Güncel Araştırmalar ve Yaklaşımlar Kısa Özet

    Kümülatif bir karaktere sahip olan bilimsel bilgi, uzun yıllara yayılmış çalışmalar neticesinde, ustalaşmış bir bakış açısının ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliğiyle bilimsel bilgi; geçmişten geleceğe rasyonel ve kamusal düşünme biçiminin sonucunu içeren bir bilgi türüdür.

    Bilimsel bilgi üretilen alanlardan biri olan sosyal bilimler geleneği de bu anlamda, alana yönelik yazın ve tartışmaların bulunduğu mecralara ihtiyaç duyar. Söz konusu mecraların başında üniversite çevresinde üretilen akademik yazınlar gelmektedir. Kitaplar, dergiler, makaleler vb. yazın öğeleri, akademik bilginin üretildiği ve içerisinden geldiği kümülatif bilgiye katkı sağladığı platformlardır.

    Bu çalışma, farklı disiplinlerden bir araya gelen akademisyenlerin, uzmanı oldukları sosyal bilimler alanlarına yönelik katkılarını akademik literatüre eklemeyi ve yeni araştırmalar konusunda fikir vermeyi amaçlamaktadır. Bu çerçevede *Sosyal Bilimlerde Güncel Araştırmalar Ve Yaklaşımlar* kitabında; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyoloji, Hukuk, Radyo-TV-Sinema, İşletme, Turizm ana bilim dallarında yazılmış nitelikli bilimsel makalelere yer verilmiştir. Tüm okuyuculara ve araştırmacılara faydalı olmasını temenni ederiz.

Sosyal Bilimlerde Güncel Araştırmalar ve Yaklaşımlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.