sadsad x
asdasd

Sosyal Bilimlerde Alternatif Yorumlar

Gece Akademi

Salih Batal

40,45 TL
32,36 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
8,09 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sosyal Bilimlerde Alternatif Yorumlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 292
ISBN: 9786052885192
Kapak: Ciltsiz
Salih Batal
Salih Batal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sosyal Bilimlerde Alternatif Yorumlar Kısa Özet

  Küreselleşen dünyada bilginin yenilenme hızı, iletişim teknolojisi ve uluslararası faktörlerin etkisiyle önemli ölçüde artmıştır. Özellikle sosyal bilimler alanında bilginin niceliksel yoğunluğu baş döndürücü bir hızla gelişmektedir. Üretilen her yeni bilgi ve yapılan her yeni yorum, anlama ve açıklamaya yönelik yeni bir tartışma ve araştırmaya vesile olmaktadır. Yüzlerce üniversite ve binlerce akademisyen bir yandan kendi uzmanlık alanlarında araştırmalar yayımlarken, bir başka araştırmacı grubu da yaşanan süreci açıklayabilmek için yeni yaklaşımlar üretmektedir. Dolayısıyla günümüzde bilimsel bilgi üretmek kadar, bilginin dolaşıma girmesini sağlamak ve bilgiyi bir sonuca ulaştırmak da özel bir öneme sahiptir.

  Bu çalışmanın amacı; farklı disiplinlerden bir araya gelen akademisyenlerle birlikte fikirlerimizi bilginin paylaşım ağına ekleyerek sosyal bilimlere katkı sunmaktır. *Sosyal Bilimlerde Alternatif Yorumlar* kitabının içeriğinde; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyoloji, Hukuk, Sinema, İşletme, Halkla İlişkiler ve Çocuk Gelişimi ana bilim dalları kapsamında bilimsel tespitlere ve yorumlara yer verilmiştir. Tüm araştırmacılara ve okuyuculara faydalı olmasını ümit ederiz.

  - Dr. Öğretim Üyesi Salih Batal

  Renewal speed of information in globalising world has been redouble in fact of communication tech and international factors. Especially in the field of social sciences, intensity quantative of information’s been ever-evolving by a dizzy speed. Every new info that’s produced and every new interpretation which’s made before, is contribute to an epideictic discussion. On the one hand, hundreds of universities and thousands of academician bringing out the researches in their professions; on the other hand the other reasearchers’ group is producing new approaches to explain the current process. Accordingly to provide the get into circulation of imformation and coming up with a solution have got just a special important as producing knowledge.

  The aim of this study is; contribute to social sciences by getting together with different academicians and attaching our different different ideas into knowledge sharing network. In content of ‘’Alternative Interpretations In Social Sciences’’ book; that’s enshrined in scientific determinations and interpretations in the scope of Political Sciences and Public Administration, Sociology, Law, Cinema, Business Management, Public Relations and Child Development departments in hope of to be useful for all researchers and readers

  - Assistant Professor Dr.(PhD) Salih Batal

Sosyal Bilimlerde Alternatif Yorumlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.