sadsad x
asdasd

Sosyal Ağlar Tarihi

Abaküs Kitap

Buğra Ayan

43,00 TL
30,96 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
12,04 TL
Sosyal Ağlar Tarihi Hakkında Bilgiler
Türü: Dijital Medya Yönetimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786059129534
Kapak: Ciltsiz
Buğra Ayan
Buğra Ayan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sosyal Ağlar Tarihi Kısa Özet

  "Günlük hayatın hiyerarşik, sıradan ve onu bir köşeye atan sisteminden bunalan bireyler, Facebook`un tasarladığı sanal dünyada `dijital bir nefes` alıyorlar. Bu açıdan bakıldığında Facebook; bugün bir sosyal ağın ötesinde, tüketim toplumunun doğurduğu kimlik bunalımında can çekişen birey için, narkoz görevi gören dijital bir sakinleştirici olarak da görülebilir."

  Bu çalışmada, dünyanın farklı noktalarında ortaya çıkan sosyal ağların gelişimleri anlatılmıştır. Kitapta yer alan sosyal ağlar arasında; farklı yaş gruplarına, sosyal sınıflara, dinlere veya kültürlere hitap eden platformlar yer almaktadır.

  Çalışma hazırlanırken, 500`ün üzerinde sosyal ağ yakından incelenmiş ve kitapta, bu ağlar içerisinden diğerlerine göre daha farklı hikâyelere sahip olan 250`ye yakın platforma yer verilmiştir.

  Kitap; sosyal ağlara merak duyan, geçmişten bugüne farklı sosyal ağların nasıl oluştuğunu, bu yolculuğun güzellikleri ve zorlukları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler içindir.

  Özellikle kendi girişimlerini, sosyal ağ projelerini yapmak isteyenler için kitabın içeriği yol gösterici olacaktır. Bu kitap ayrıca, İletişim Fakültesi öğrencilerine referans kitap olma özelliği taşımaktadır.

Sosyal Ağlar Tarihi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.