sadsad x
asdasd
80,00 TL
62,40 TL
%22 indirim
Kazancınız
:
17,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sorular ve Cevaplarla Mevzuat Hakkında Bilgiler
Türü: Kanun ve Uygulama Kitapları
Sayfa Sayısı: 560
ISBN: 9786059634083
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Hakkı Dönmez
Ahmet Hakkı Dönmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sorular ve Cevaplarla Mevzuat Kısa Özet

  Kambiyo kavramının Anadolulu iş adamları tarafından bilinmediği ve öğretilmediği zamanlardır. Ağırlıkta Yahudi tüccarların Dış Ticarette egemen olduğu yıllardır.

  Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti, yaşadığı coğrafyada savunma yerine  hamleci bir strateji izleyerek, 3 asırdır kaybettiği misyonunu tekrar kazanabilmenin mücadelesini verirken, İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubu da bu tarihî rolden bir pay çıkararak yeni projelere imza atmaya başladı.

  Erguvan Yayınevi ve İnanç Grup olarak bu çalışmayı; bu coğrafyada başı dik, alnı ak, midesi tok, yüreği coşkulu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığına, birliğine ve onun silahlı gücü olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, Milli istihbarat Teşkilatı’na, Diyanet İşleri Teşkilatı`na, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na, Gümrük işleriyle iştigal eden tüm çalışanlara ve İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubunun tüm personeline ve ailelerine ithaf ediyoruz.

  Bu eser; gelecekte Büyük Türkiye ideallerini özümsemiş, onların nüfusu 100 milyon, fert başına milli geliri 30.000 $,Üniversiteleri ile de dünya sıralamasında ilk onlara girebilmenin mücadelesini veren, genç ve dinamik gümrük müşavirlerine, onların yardımcılarına, dış ticaret uzmanlarına, muayene, gözetim ve muhafaza memurlarına çorbada bir tuzumuz bulunsun diye hazırlanmıştır.

  Sorular ve Cevaplarla Mevzuat kitabımız; alt ve üst komisyon olarak iki önemli denetim kurulundan geçmiş ve bu kurullar tarafından onay almıştır. Gümrük mevzuatının kapsamı ve genişliği karşısında benzer konularda çıkabilecek sorulara verilecek cevaplar, yorum ve güncel mevzuata göre farklılık arz edebilir. Bu husus her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

Sorular ve Cevaplarla Mevzuat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.