sadsad x
asdasd

Sonsuz Işığım

GO! Kitap

Amie Kaufman

30,00 TL
22,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Sonsuz Işığım Hakkında Bilgiler
Türü: Bilim Kurgu Romanları
Sayfa Sayısı: 582
ISBN: 9786051881591
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Amie Kaufman
Amie Kaufman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sonsuz Işığım Kısa Özet

    Flynn Cormac ile Jubilee Chase`in tüm galaksiyi gezegenlerinde olup bitenlere tanıklık etmeye çağ ırdıklan ünlü Avon Bildirisi`ni yayınlamalarının üzerinden bir sene geçmiştir. Kimileri, Flynn Cormac`ın deli olduğunu düşünürken komplo teorileri çığ gibi büyümüştür. Bundan bir sene önce düşen İkarus adlı uzay gemisinden kurtulan ünlü Tarver Merendsen ve Lilac LaRoux çiftinin ise kameralardan uzakta yaşadıkları, sılarla dolu ikinci bir hayatları daha vardır.

    Bu dört insanın hayatı LaRoux Sanayi`ye karşı yürüttükleri savaşı dönüm noktasına taşıyacak olan iki yeni oyuncunun hayatıyla kesişmek üzeredir: Gideon Marchant ile Sofya Quinn. On sekiz yaşındaki Gideon, Kupa Valesi adıyla tanınan ünlü bir bilgisayar korsanıdır. Onun da amacı LaRoux Sanayi`nin tüm insanlığın geleceğini tehdit eden gizli oyunlarını gün yüzüne çıkarmaktır. En yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bir yere bile elini kolunu sallayarak girebilecek kadar yetenekli bir dolandırıcı olan Sofia da babasının ölümünden sorumlu tuttuğu LaRoux`dan intikam almak için fırsat kollamaktadır. Galaksinin bu en güçlü şirketini alaşağı etmek için güçlerini birleştirmeleri şarttır.

    Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin son kitabı Sonsuz Işığım, kaderleri ince ince örülüp birbirine bağlanan altı insanın gerçeği arayış hikayesi...

  • 2. Hamur

Sonsuz Işığım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.