sadsad x
asdasd
80,00 TL
56,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
24,00 TL
Son Kale Türkiye Hakkında Bilgiler
Türü: Güncel Siyaset Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786051512419
Kapak: Ciltsiz
Fevzi Çakar
Fevzi Çakar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Son Kale Türkiye Kısa Özet

  Türkiye’nin yeniden yükselişinin farkında olan ve bölgesinde güçlü bir aktör olmasını istemeyen karanlık güçler tarihte de olduğu gibi boş durmadılar, içimizdeki hainleri kullanarak ülkemizi bir kaosa ve karanlığa sürüklemek istediler.

  Dini ve ahlaki değerlerimizi sinsice kullanarak devleti ve milleti aldatan, on yıllar içinde adım adım büyüyerek canavarlaşan, devletin bütün hassas kurumlarına sızan FETÖ/PDY terör örgütü hiç kuşku yok ki tarihimizin en sinsi ve hain bir terör örgütüdür.

  Legal görünümlü illegal yapısıyla kırk yıla yakın zaman sureti haktan görünerek gizlenen FETÖ/PDY’nin ihaneti, 15 Temmuz 2016 darbe-terör girişimiyle gözler önüne serildi.

  Karanlık güçlerin hedefindeki mazlum milletlerin güvencesi *son kale* olan Türkiye’yi boğmak isteyenlerin gerçekleştirdiği hain darbe girişimi, bu kitapta dakika dakika tüm detayları ve önemli tanıkları ile yer almaktadır.
  Türkiye gerçekten de dünyada zulüm çizmeleri altında ezilen mazlum insanların, ülkelerin ve milletlerin sığınağıdır, son kalesidir.

  *Son Kale Türkiye* adlı eserimiz bu anlamda tarihe önemli bir kayıt düşmektedir.

Son Kale Türkiye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.