sadsad x
asdasd
60,00 TL
45,01 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
14,99 TL
Şizofren Hakkında Bilgiler
Türü: Korku ve Gerilim Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786054629152
Kapak: Ciltsiz
John Katzenbach
John Katzenbach
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şizofren Kısa Özet

  Yirmi yıl önce Francis Petrel kendi iradesi yok sayılarak ailesi tarafından bir akıl hastanesine gönderilir ve uzunca bir müddet orada tutulur. Ta ki seri cinayetler işlenip hastanenin kapıları mühürleninceye dek. Yıllar sonra, üstü örtülü ve unutulmaya yüz tutmuş olaylar silsilesi kararlı bir dedektifin soruşturma talebiyle yeniden irdelenir. Francis yaşadığı gerçekliğe dönmüş olmasına rağmen hâlâ sesler duymakta ve ancak ilaçlarla bu sesleri susturabilmektedir.

  O günlere dair anıları içine bir korku salar ve o da yaşadığı her anı zihninin tozlu raflarından indirip gün ışığına çıkarmaya, yazmaya niyetlenir; elinde kısalıp duran kaleme bir palamar gibi asılarak. Kağıt yerine evinin duvarlarına yazmaktadır hikayesini. Karanlığın içinde ona göz kırpıp duran, delilerin kendisine "Melek" dediği ölüm saçan gizemli bir psikopatla baş etmek hiç kolay olmayacaktır. Gerçekte böyle biri var mı yok mu, o bile bilinmezken.

  "Okumayı bitirdiğinizde bile onun hikayesi zihninizi kurcalamaya devam edecek… Katzenbach`ın bu muhteşem, gerilim dolu romanı müthiş bir sürükleyicilikle sizi hayal bile edemeyeceğiniz derinliklere çekiyor."

  -The Miami Herald

  "Elinizden bırakmak çok zor gelecek."

  -Publishers Weekly

  "İncelikle yazılmış, son sayfasına kadar merak uyandırıcı."

  -The Boston Globe

  "Katzenbach zirveye yaraşır bir eser yaratmış. Nefesinizi sıkı tutun, kitap sizi hayatın içindeymiş gibi hissedeceğiniz çok farklı bir yolculuğa çıkarıyor."

  -The Denver Post

  "Bu kitabı otobüste veya bir hastanenin bekleme salonunda okumanız tavsiye edilmez."

  -Bookreporter

Şizofren Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.