sadsad x
asdasd

Siz Bir Tuhafsınız - Tuhaflar Kulübü 1. Kitap

Hermes Yayınları

Suna Dündar

25,00 TL
Siz Bir Tuhafsınız - Tuhaflar Kulübü 1. Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 147
ISBN: 9789756130667
Kapak: Ciltsiz
Suna Dündar
Suna Dündar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Siz Bir Tuhafsınız - Tuhaflar Kulübü 1. Kitap Kısa Özet

  Genelde hep merak edilen ve yanıtları kişiden kişiye, inançtan inanca değişen yukarıdaki sorular bu kitabın konularından bazıları.

  Bu kitapta ele alınan ve reenkarnasyona inanan bazı kişilere göre ise, kimi ruhsal rahatsızlıkların altında yatan nedenler, geçmiş yaşam anılarından kaynaklanıyor olabilir. Geçmiş yaşam anılarının insan psikolojisi üzerindeki etkileri *ruhsal rahatsızlık*lar olarak ortaya çıkarken toplum içinde bu tür insanların *tuhaf* olarak nitelendirilmesi de ironiktir.

  Şiddet görüp tuhaf ve travmatik olaylar yaşamış ve benzer nedenlerle bir araya gelmiş bir topluluğun öyküleri Tuhaflar Kulübü. Yaşadıkları sarsıcı olayların etkisinden kurtulamamış, ürkmüş veya kendilerini bir şekilde sıra dışı hisseden, son derece hassas insanların öyküleri.

  Bu çağdaş gizemciler teozofi, okültizm, ezoterizm, parapsikoloji ve mistisizm gibi kökleri çok eskiye dayanan karmaşık bilgilerden de yararlanarak doğaüstü güçleri hakkında açıklamalar getiriyor, sarsıcı hayat hikâyelerini gözler önüne seriyorlar.

  Siz Bir Tuhafsınız kitabında Suna Dündar, öykü kurgusu içinde, anlatımına edebi bir lezzet de katarak doğaüstü bazı yeteneklerin sırrını ortaya koyuyor.

  Siz de bu sırlara ortak olmak ister misiniz?

Siz Bir Tuhafsınız - Tuhaflar Kulübü 1. Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.