sadsad x
asdasd

Siyonizm'in ve Yahudiliğin Gizli Tarihi

Çınaraltı Yayınları

İsmail Çorbacı

50,00 TL
32,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
17,50 TL
Siyonizm'in ve Yahudiliğin Gizli Tarihi Hakkında Bilgiler
Türü: Musevilik Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786257131155
Kapak: Ciltsiz
İsmail Çorbacı
İsmail Çorbacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Siyonizm'in ve Yahudiliğin Gizli Tarihi Kısa Özet

    Dul kadının çocukları, muharref Tevrat’ı kaynak göstererek Yahudi ırkının dünya milletlerine yapması emredilen vahşet ve katliamı anlatır. Aynı zamanda da sinsice bir planla devletleri ve milletleri içten çökertmenin planlarını, yine tahrif edilmiş Tevrat’a atfederler.

    Dünya üzerinde her yönüyle bu kadar yayılmış olan Mason hareketlerinin gizli amaçları uzun yıllar içerisinde ortaya çıkmış ve nihayet beklenilen tepki gelmiştir. Osmanlı Devleti’ni zor durumda bırakmak amacıyla gerçekleştirilen bu hamleler,tüm çabalara rağmen başarılı olamamış ve genç Türkiye Cumhuriyeti kurulduktan sonra, tarih 1935 yılını gösterirken Mason çalışmaları resmî olarak sonlandırılmıştır.

    Bu kitapta, geçmişte yaşananların ve hâlâ devam etmekte olan Masonik çalışmaların, gelecek nesillere doğru aktarılmasını sağlamak, kutlu milletin çocuklarını Yahudi emellerine hizmetkâr etmemek ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunmak adına herkesin bilmesi ve bir vatan borcu olarak çocuklarına aktarması gereken bilgilerden bir demet sunulmuştur.

Siyonizm'in ve Yahudiliğin Gizli Tarihi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.