28,00 TL
19,04 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
8,96 TL
Sırrı Zat 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786059190503
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Esat Metin
Esat Metin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sırrı Zat 2 Kısa Özet

  Vücut canı: Dünya geçici hayatını sürdürebilmesi için insan bedenine verilmiş ölümü dört unsura bağlı (Emir) halinde olan bir ünsiyettir.
  Vücut evinde ikinci can: Benzerliği tıpkı vücut yapısına benzer. Vücut dışındaki yaşantısı dört unsura bağlı değildir. Görüntü yönünden vücut yapısı ile aynı olmakla beraber bir farklı yön olarak (Akli Zerre ile mücehhez) olup vücut canının ölümüyle Akli Zerreyle mücehhez candan vücut evini terk eder. Vücut canının ölümüyle vücut evinde oturan bu ikinci can, Akli Cüz’lü can, evini ölümle kaybettiği için muallakta, yani ortada tekrar varlığını görüntülemesi için akabinde bir başka canlı beden eviyle dünya yaşantısına bürünür. Yani bir başka elbise giyer.

  Üçüncü can: İnsan vücudunda üçüncü can asıl olup ölümsüz olan candır. Buna Vahdet-i Vücut Hak Mevhumu denir. Gerek suret beden canı, gerekse Akli Züc’lü olan vücuttaki ikinci canın aslı bu Ebedi Ölümsüz olan Vahdet-i Vücut canının aslından ‘‘OL’’ emriyle vaki olmuştur. İnsan vücudundaki bu Akli Cüz’lü olan can, tüm diğer yaratıklardan farklı olarak asıl olan canın görüntüsünde ve biçiminde yaratılmıştır. Üçüncü can Hakk’ın canı, Vahdet-i Vücut’tur.

  Çalış Ademi Bul

  Çalış Akli Kül`ü Bul

  Çalış Kainatın Sultanı

  Vahdeti Vücudu Bul

 • 2. Hamur

Sırrı Zat 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.