sadsad x
asdasd

Sıra Dışı Ebevenylik

Kronik Kitap

Eloise Rickman

100,00 TL
65,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
35,00 TL
Sıra Dışı Ebevenylik Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyoloji ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786258431629
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Eloise Rickman
Eloise Rickman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sıra Dışı Ebevenylik Kısa Özet

  OLAĞANÜSTÜ DÖNEMLERDE EBEVEYNLİK YAPANLAR İÇİN İLHAM VERİCİ BİR REHBER…
  Sıra dışı bir dönemden geçiyoruz ve bu dönem sıra dışı ebeveynlik yapmamızı gerektiriyor.
  +Belirsizlik, kriz ve değişim dönemlerinde ebeveynlik yapmak zordur. Çocuklarımız hastalık, ailevi sorunlar ya da beklenmedik bir kriz nedeniyle bir anda okula devam edemeyecek durumda kaldıysa neler kaçırabilecekleri konusunda endişeleniriz. Beynimiz tamamıyla düşüncelerle, endişelerle, listelerle, işlerle dolar.

  Global hastalıkları iyileştirmeyi ya da iklim değişikliğini bir anda sona erdirmeyi başaramayabiliriz ama elimizin altında dünyamızı değiştirmemizi sağlayabilecek son derece güçlü bir araç var: Ebeveynlik.

  İster evde eğitime kalıcı bir geçiş yapmayı planlayın, ister sıra dışı zamanlarda geçici olarak bu süreci evde yönetmek durumunda kalın; Sıra Dışı Ebeveynlik, çocuğunuzun potansiyelini ortaya çıkarmak için büyük bir eve, sonsuz boş zamana veya bir dizi pahalı oyuncağa ya da materyale ihtiyacınız olmadığını ortaya koyuyor.

  Deneyimli ev okulu öğrencileri, beklenmedik bir şekilde evde eğitime başlayanlar, okulda eğitim gören çocuklarıyla ilişkilerini geliştirmek isteyenler... Bu kitap bir müfredat değil. Deneyimli ebeveynlik koçu Eloise Rickman doğal ve keyifli öğrenmenin gelişeceği bir ev ortamı yaratmanıza yardımcı olacak yapı taşlarını sunuyor.

  İnce dokunuşlarla aile ilişkilerinizi sağlamlaştırıp günlük hayatınızı kolaylaştıracak tavsiyeler… Birlikte öğrenmenin ve geleneksel öğretim materyallerini yaratıcı şekilde kullanmanın eğlenceli yolları… Ritimler, hazırlanmış ev ortamı, çocuğunuzun yaratıcılığını ve doğal öğrenme merakını teşvik yöntemleri ve ebeveyn olarak sizin ihtiyaçlarınız… Evde eğitim uzmanı tarafından yazılan bu kitap, koşullarda ani bir değişiklikle karşı karşıya kalan her aile için -hatta sadece ev ve ebeveynlik yapılarını yeniden düşünmek isteyen aileler için- ilham verici bir çalışma...

 • 2. Hamur

Sıra Dışı Ebevenylik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.