97,50 TL
69,23 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
28,27 TL
Sınır Tanımayanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 189
ISBN: 9786054763450
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Ajaz Ahmed
Ajaz Ahmed
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sınır Tanımayanlar Kısa Özet

  İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınevi modern çağa ilham veren, bireysel ve toplumsal yaşantıları dönüştüren liderlerin hikâyelerini okurlarla buluşturuyor. Ajaz Ahmed’in yazdığı, Nagihan Aydın’ın Türkçeye çevirdiği Sınır Tanımayanlar: Zamana Direnen Liderlik adlı kitap çok yakında raflardaki yerini alıyor.

  Zamana direnen liderler Modern çağın en uzun soluklu ve etkili şirketlerinin bir sırrı var: Yaptıkları işin sınırlarını ve geleceğini görebilen liderleri! Onlar, sadece kazançlarını değil, müşterilerinin ve çağımız kültürünün ufkunu da genişlettiler.

  Margaret Rudkin’den Coco Chanel’e, Henry Ford’dan Steve Jobs’a kadar olağandışı liderlerin öyküleri bugünün girişimcilerine yaşayan aklın birer örneğini sunuyor. Çünkü bu liderlerin kendi dönemlerine bağlı kalmayan içgörüleri ve olanakları sınır tanımıyor. Peki ama nasıl?

  Formülü değil felsefesi var!

  21 yaşında kurduğu AKQA adlı dijital reklam ve pazarlama ajansıyla dünya çapında ilgi çeken bir CEO haline gelen Ajaz Ahmed, etkili ve başarılı liderliğin mucizevi bir formülü olmadığını, onun yerine zamana dayanan bir felsefesi olduğunu vurguluyor. Sınır Tanımayanlar’da okuyacağınız liderlik hikâyeleri, girişimci ruhun dünyayı nasıl dönüştürebildiğini gösteriyor.

 • 2. Hamur

Sınır Tanımayanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.