sadsad x
asdasd
28,00 TL
22,12 TL
%21 indirim
Kazancınız
:
5,88 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sınıf Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786054393244
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sınıf Yönetimi Kısa Özet

  Öğretmenlik mesleğine yeni başlayan öğretmenlerin ve hatta meslekteki deneyimli öğretmenlerin karşılaştıkları en büyük sorunlardan biri, sınıfı etkili bir şekilde yönetmektir. Bu elinizdeki kitap, mesleğin içinden gelmiş deneyimli öğretmenlerin uygulama bilgisinden yararlanarak ve alanında kuramsal çalışmaları devam ettiren üretken bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmıştır.

  Sınıf Yönetimi kitabı 11 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerde, sınıf yönetiminin temel ögeleri, sınıf yönetimini etkileyen sosyal ve psikolojik etmenler, öğrenme ortamında fiziksel düzeni oluşturma, sınıf içi disiplin modelleri, sınıf içi iletişim ve etkileşimin önemi, sınıfta öğrenme zamanının yönetimi, sınıfta etki eden çevresel ögeler ve velileri sürece dahil etme, sınıf içi öğretim etkinliklerinin etkili ve verimli yönetimi, istenmeyen davranışlarla mücadele etme yolları, öğrencileri dersin amaçlarına güdüleme ve sınıfta özel eğitim gerektiren öğrencilerin yönetimi konuları ele alınmıştır.

  Öğretmen adaylarına, stajyer öğretmenlere ve meslek yaşamını devam ettiren öğretmenlere katkı sağlaması amacıyla bu kitabın hazırlamasına farklı üniversitelerden katılarak katkı sağlayan yazarlara teşekkür ederim.

  Okumanızdan zevk almanız dileğiyle...

Sınıf Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.