sadsad x
asdasd
350,00 TL
262,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
87,50 TL
Sinematografi Hakkında Bilgiler
Türü: Fotoğraf Sinema ve Tiyatro Kitapları
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786058138520
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
Blain Brown
Blain Brown
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sinematografi Kısa Özet

    Deklanşöre ne yaptığını bilerek basmak isteyen ya da basit bir çekim için kamerayı eline alan herkes sinematografinin alanındadır ve kaydettiği görüntünün yönetmenidir.

    Sinematografi, hareketli görüntüden istenen anlamı elde etmenin koşullarını sağlama etkinliğidir.Blain Brown`ın çalışması, sinematografinin temel kavramlarını,yöntemlerini,teknik yönlerini ve sinemaya dair diğer tüm detayları renkli fotoğraflar, örnekler ve her okurun anlayabileceği sade bir dille anlatıyor. Başta yönetmen ve görüntü yönetmeni olmak üzere, bir film yapımına katılan tüm çalışanların işlevlerine değinilirken, film ekibinin görevleri, ilişkileri, birlikte yaratabilecekleri canlı bir biçimde ortaya koyuyor.

    Gözden geçirilmiş ve içeriği yenilenmiş bu 5. baskıda, Sinematografi: Kuram ve Uygulama; dijital ara yüzler, yeni formatlar, en son model vinç ve kamera destek ekipmanları ile ilgili güncel bilgileri ve sinema alanının denenmiş ve doğru `klasik`lerini aktarıyor. Sinemayla ilgili herkesin elinin altında bulunması gereken bir eser.  • 1. Hamur

Sinematografi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.