Sinema ve Oyunculuk

40 Kitap

Hasan Gökalp

175,00 TL
117,25 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
57,75 TL
Sinema ve Oyunculuk Hakkında Bilgiler
Türü: Fotoğraf Sinema ve Tiyatro Kitapları
Sayfa Sayısı: 339
ISBN: 9786258366587
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Hasan Gökalp
Hasan Gökalp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sinema ve Oyunculuk Kısa Özet


  Hayat hikâyesine bir oyunculuk başarısı eklemek isteyenlerin geçeceği bir yol vardır; bu kitap o başarılı yoldan geçmek isteyenlerin kitabıdır.
  Gerçek bir hayatta kendi hikayesini yazamayan bir kahramanın, başkalarının hayatlarındaki hikayede figüran olmaktan öteye geçemez.
  Yıllar önce rastgele gördüğüm, satın aldığım ve okuduğum bir kitaptan ilham ve cesaret alarak sinema hayatıma adım atıp hayallerime kavuştum.
  Yanlış duymadınız. Bende binlerce insan gibi, az-biraz yol gösteren küçücük bir umut veren bir kitaba denk gelene kadar maddi ve manevi çok yıpranan biri olarak ne zaman ki bir kitaba denk geldim işte o zaman sıfırdan başlamış oldum. Daha önce denk gelmiş olsaydım belki de yıpranmadan ve zaman kaybı yaşamadan kocaman bir yol kat ederdim öyle değil mi?
  Birgün, sinemanın zorluklarını ve hayat hikayesini anlatan bir Hollywood yönetmeninin kitabından cesaret alıp yola çıkan bir insan olarak bugün itibariyle sinemanın her alanında bulunan bir yönetmen sıfatıyla, on kat daha tecrübe katarak, sizleri hayallerinize kavuşturacak bir kitap sunuyorum.. Haydi kaybedecek zamanın yok sen beş yıl önden başla.
  Sinema hayatımdaki yer aldığım alanlar itibariyle yönetmen, senarist, oyuncu koçu, kurgu yönetmeni ve yapımcı olmamdaki tecrübelerimle sadece yeni başlayanlar için değil yolun yarısında olanlar için de kaleme aldığım çok, çok şeyler var.. 

 • 2. Hamur

Sinema ve Oyunculuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.