sadsad x
asdasd
92,00 TL
57,04 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
34,96 TL
Şımartmadan Sevmek Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyoloji ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786254434051
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Nancy Samalin
Nancy Samalin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şımartmadan Sevmek Kısa Özet

  *Kusursuz ebeveyn olmak ve kusursuz aileler oluşturmak fantezisi, kişide suçluluk duygusu, vicdan azabı ve pişmanlık yaratmaktan başka bir işe yaramaz. *’Yeterince iyi’ bir ebeveyn olmak, harcanan emeğe değer ve daha gerçekçi bir amaçtır. Bu kitabı okuyorsanız, belki de bu sizi tanımlıyordur!*

  Özgüveni yüksek düşünceli çocuklar yetiştirmek, sevgi ve mizahla dengelenen bir disiplin anlayışıyla mümkün olabilir. Bu anlayışı geliştirmek için ebeveynlikte karşılaşılabilecek en küçük sorunların bile sabır ve anlayışla çözülmesi, sağlıklı yakınlık ilişkisinin temellerinin dikkatle atılması gereklidir. 
   
  Uluslararası alanda tanınan ebeveyn eğitimcisi Nancy Samalin, sık rastlanan ebeveynlik sorunlarına muhteşem anekdotlar, örnek diyaloglar ve sakin, pragmatik tavsiyelerle etkili cevaplar vererek, geleceğin uyumlu yetişkinlerini ortaya çıkaracak özgüven ve becerilerin geliştirilmesine yardımcı oluyor. Samalin’in eğitimci olarak yıllar içerisinde karşılaştığı örnekler yardımıyla en yaygın ebeveyn kaygılarına çözümler sunduğu Şımartmadan Sevmek, pozitif ebeveynlik için vazgeçilmez bir kaynak kitap.

  Nancy Samalin, Ebeveynlere Yol Gösterme Seminerleri’nin kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda, Parents dergisinin editörlerindendir ve deneyimlerini düzenli olarak konuk olduğu Good Morning America, Today, 20/20 ve Dateline NBC gibi programlarda paylaşmaktadır. Ebeveynlik üzerine yazdığı kitapları çoksatan listelerine girmiş ve birçok dile çevrilmiştir.

   

 • 2. Hamur

Şımartmadan Sevmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.