sadsad x
asdasd
10,00 TL
8,50 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
1,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Şiirin Türküsü 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786056595301
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Şiirin Türküsü 1 Kısa Özet

    Her insan şair doğar fakat her insan şiir gibi yaşayamaz. Şiir seven, yaşantısını şiirle süsleyen, duygularını, xsevincini, heyecanını şiirle ifade eden bir millet olma özelliği taşıyoruz. Şair şiir varlığımız, tarihimizin kültürümüzün ve yaşantımızın zenginliği ve renkliliği ile alakalıdır.

    Şiir, duygu, fikir ve gönül zaviyesinden gelen ürpermelerle oluşur. Acımız, sevdamız sevincimiz heyecanımız şiirle vücut bulur, türkü olur. Her türkünün bir şiir olduğunu söylemek mümkün fakat her şiirin türkü olduğunu söyleyemeyiz. Yaşanmışlık, kalıcılık ve kabul gerek türkğ olmaya.

    Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği (Bayder) olarak "Şiirin Türküsü" adıyla yayımladığımız bu kitabımız; 2013 yılında "7`den 70`e Şiirler Yarışıyor" adıyla kırk sekiz ilden şiirlerin katılımıyla Türkiye geneli, 2015 yılında "Bayburtlu Şair Zihni Şiir Yarışması" adıyla da Almanya, Tataristan, Kosova, Azerbaycan ve Türkiye`den kırk altı ilden şiirlerin katılımıyla uluslararası düzeyde birbirinden değerli yaklaşık altı yüz şiir arasından jüri kurulumuz tarafından seçilen şiirlerin türküsüdür.

Şiirin Türküsü 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.